Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönni valakivel mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni valakivel mert szimpatikus, de nincs vonzalom?

Figyelt kérdés

Nem érzem a bizsergést mikor vele vagyok, vagyis csak szimpátiát érzek iránta.

Talán akkor érzek valamit, mikor nincs velem, de az sem az igazi lebegő, összeszorul a gyomrom érzés.


Érdemes így összejönni valakivel?


2013. febr. 10. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

És, ha már valaki összejött így valakivel?

(pl.én)

Mit tegyek?

2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
no
2013. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt most a legtöbben azt fogják ideírni, hogy ne gyere össze vele.

Viszont vannak olyan emberek, akik nagyon ritkán lesznek szerelmesek. Életükben párszor csak vagy akár egyetlen egyszer... nem mindenki olyan lángoló, lobbanékony típus..

És, ha 10 évig nem leszel szerelmes, vagy soha többé? Akkor örökre egyedül maradsz? Mikor már a teljes hajad ősz, akkor gondolkodsz el azon, hogy igenn.. lehet ezzel meg azzal meg kellett volna próbálni...


Én amondó vagyok, hogy gyere vele össze, ha tetszik, van némi kémia és kedveled. Ki tudja mi lesz belőle.

2013. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék vele össze. Bár ha nem undorodsz tőle, akkor ki lehet próbálni.
2013. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem undorodom.

Volt már egy srác aki tepert értem, ő viszont ennyire sem mozgatott meg. Na pl nála el sem tudtam volna képzelni, hogy hozzámérjen.

Ennél a mostaninál azért ez nincs így.

2013. febr. 10. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... egyszer összejöttem egy ilyennel (egyébként nekem akivel össze akarok jönni, mindig van bizsergés, de nála nem volt és úgy jöttem vele össze.) 3 hónapig voltunk együtt, és azért eddig, mert hétvégén találkoztunk csak. Igazából hétköznap nem is hiányzott, egyfolytában figyeltem más pasikat, sőt, érdekeltek is mások. De nem csaltam meg. Inkább barátként tekintettem rá, nem is volt semmi szexuális dolog köztünk. Szakítottunk, ő visszament az exéhez, én összejöttem egy pasival, akit akkor szemeltem ki, amikor vele jártam. De az új megcsalt engem, aztán később buliban azzal smároltam, akivel elsőre jöttem össze és ő folytatni akarta velem. Ilyenkor már nemet mondtam. Azóta is zaklat, most is találkozott szüleimmel és rólam kérdezgetett, miközben azzal van együtt, akivel akkor megint összejött, mikor szakítottunk. Neki én örök szerelem maradok, de nekem nem jelentett ennyit. Azóta én is megtaláltam az én örök szerelmemet.
2013. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most hogy így elgondolkodtam, szexuálisan talán-talán el tudnám képzelni vele magam. Talán. Mert akit fentebb írtam hogy nem bírtam volna ha hozzámér, ő eléggé elhízott volt, alacsonyabb is nálam.

Ez akiről meg a kérdést feltettem, sportoló, magasabb egy kicsivel tőlem (jó testalkatú) meg tényleg szimpatikus belsőleg.

2013. febr. 10. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele,lehet,később belezúgsz :) Ha nem,akkor maradjatok barátok :) Közeledj még jobban hozzá :)
2013. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!