Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi unja a telefonálga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi unja a telefonálgatást?

Figyelt kérdés
Nem akarom én erőltetni, vagy rátelepedni a barátomra, de heti kétszer-háromszor tudunk találkozni, és nekem jól esne, ha naponta beszélhetnénk egy jót... Ő azt mondja, ne haragudjak, és igyekszik, csak nem igazán van hozzászokva a telefonálgatáshoz... Mit gondoltok?

2013. febr. 10. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én sem vagyok egy nagy telefonálós típus
2013. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én egy 19 éves fiú vagyok..és engem idegesítene.. nagyon..zavarna.. jó persze beszélgessünk telón de ha minden 20 percben hívna hogy hol vagy mit csinálsz..stb..nem bírnám ki..:D
2013. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt gondolod, nem kell ezt komolyan vennem? Kicsit olyan érzés így, mintha nem gondolna rám..
2013. febr. 10. 21:52
 4/18 anonim ***** válasza:
naponta azért lehet telefonálgatni, de specén sem szeretek hosszasan beszélni. Ez két ok miatt van így....egyfelől ha nem tudok már semmit mondani akkor csak azért nem szeretek telefonálni, hogy teljen az idő. Másfelől szerintem még bennem van az, hogy az első mobilomnak 120 Ft volt a percdíja csúcsidőben és akkor leszoktam a hosszú beszélgetésekről:)
2013. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Minden vágyunk, hogy a nap random időszakában nyaggasson valaki 8kbit/s hangminőséggel.
2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én sem erre gondoltam, 2-es válaszoló. Napi egyszer-kétszer beszélünk telefonon általában... és olyankor is legtöbbször én nyaggatom. Nem várom én el a félórás beszélgetéseket, de jól esne, ha reggel felhívna, hogy aludtam, és este meg jó éjt kívánna...
2013. febr. 10. 21:54
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs a hozzám nőve a telefon. Nem vagyok telefonozós fajta. N
2013. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálok telefonálni úgy hogy igen
2013. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálok telefonálni úgy hogy engem igen
2013. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi értelme telefonálgatásnak csak azért, hogy az időt töltsétek vele? Ha nincs semmi fontos közölni való, akkor nem csak felesleges, hanem bosszantó is. Főleg, ha két naponta találkoztok is.

Miről lehet naponta beszélgetni? Értelmes dologról biztosan nem.

nő vagyok, de engem is idegesítene az állandó telefonálgatás.

2013. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!