Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek vele össze? De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze? De nem hiszem, hogy hozzám való, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamban, akinek eléggé tetszem már, amit hetek óta folyamatosan kimutat, már csak a pozitív visszajelzésemre vár. Ezt mások is észrevették, és ugye a fiú barátai azt tanácsolják, adjak neki egy esélyt, a saját barátaim inkább ellene vannak, ugyanis elég csúnyácska, szeplős...viszont okos, és inkább jó baráti viszonyban állunk. Jó, hogy ott van, meg rendes, de...nem tudnék vele lefeküdni, értitek.


Csak azért nem fogok összejönni vele, hogy "legyen", vagy hogy elveszítsem a szüzességem. Ne értsetek félre, volt már barátom, csak akkor még fiatalabb voltam, nem állva rá készen.


Hogy mondjam el neki? Nem, nem is kell elmondani, csak nem figyelni, ugye? Mint embert nem akarom megbántani.


Előre is köszi!


18/L



2013. febr. 10. 19:06
 1/5 anonim válasza:
HÁt ne haragudj erre télleg nem tudom a választ :( sajnállak :(
2013. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tipikus csira női viselkedés. Aranyom, miért nem vállalod fel a konfliktust? Tudom, hogy kényelmesebb és könnyebb passzivnak lenni és megvárni mig lekopik a fiu, ha meg vergődik akkor ugyis ő lesz a gyökérnek nézve, téged meg megvédenek a társadalmi koncepciók, miszerint a lányok angyalok.


nevetséges. CSIRA VAGY! Még szüz vagy és már ennyire válogatsz.

2013. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Ne jöjj vele össze, ha úgy gondolod, hogy nem hozzád való. Ha nincs meg a vonzalom, lehet akármilyen kedves, aranyos, rendes, okos, nem lesz tartós a kapcsolat. Azért, hogy legyen valakid, azért meg ne járj vele. Mondd meg neki nyíltan, hogy mi a helyzet... hogy "Bocsi, de én csak barátként tekintek rád.". Majdcsak túlteszi magát rajtad.
2013. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam a szemébe, hogy nem? Ilyen egyszerűen? Mert szerintem már sokszor visszautasítottam, amikor például elhívott mások előtt "egy előadásra", a többi meg mondta: ,,na ez moste gy randimeghívás volt", amit le sem tagadott, én meg azt mondtam: ,,akkor nem". És nem érti! Máskor virágott küldött az osztálytársaival, én meg nem vettem el tőlük...ha ezekből nem érti...jöjjek össze valakivel? Mert épp lehetne, csak az nem szerelemből volna, hanem csak úgy összejönni, ja és gyerekes is volna.
2013. febr. 10. 19:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, remélem tényleg túl fogja magát tenni rajta, mert emberileg sajnálom.
2013. febr. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!