Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti milyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti milyen ajándékot adtok a pasitoknak valenti nap-ra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk ilyen átvett idióta "ünnepeket" ünnepelni, de még figyelembe se venni...


Egyébként azt vedd neki, amire szüksége van és úgy gondolod, hogy tetszene neki...

2013. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

engem az is meglepett hogy a párom egyáltalán ünnepleni akarja... Szerintem hülyeség a Valentín nap. Inkább csak kihasználja hogy adhat valamit, mert nem szoktam neki hagyni hogy megívjon vagy ajándékot vegyen. Most is mondtam neki hogy semmi drága csoki vagy virág semmi több!

Számolok vele ha túllépi :P

2013. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmilyet mert mit a Drezdai bombázásokra emlékezünk ,nem a gagyi átvett "ünnepre" .
2013. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig én is igy voltam vele, hogy soha nem ajándékoztam de mivel ő most kijeneette, hogy vaélanti napra meglep valamivel ezért én is szeretnék nekei venni valamit. Csak arra arra voltam kiváncsi, hogy általában ti mit szoktatok venni, már ha szoktatok :)
2013. febr. 10. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:

egy szál vörös rózsa akkor minimum :)

vagy legalábbis a kedvenc virágjából egy szál

azon belül szerintem vidd el valahova és tedd emlékezetessé. Nem kell luxus vacsora vagy mit tudom én. De akár egy romantikus éjszakai csillagnézés (gyertyafény) akár a terasztól is :D (már ha jó idő lesz... remélem mert nekem az a tervem aztán letámadom és irány az ágy ;) ezt nem fogja egyhamar elfelejteni )

2013. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*teraszról
2013. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vettem magamnak egy szexi fehérnemű szettet, bedögösítettem hajat,körmöt mindent-de nagyon,pezsgő + eper , és megleptem egy tüzes éjszakával.Ez így nagyon bejött,és még most is emlegeti. Különlegessé tették ezek a dolgok.Nehéz lesz felülmúlni.
2013. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sütök neki egy kis tortát, sütit... jobban örül ilyesminek bármelyik pasi mint a bolti kacatoknak meg sablonajándékoknak.
2013. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!