Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel pár hónapja volt "randink", nem beszéltünk sokáig de tudja hogy belé szerettem és most újra elkezdtünk dumálni, küldjek neki Valentin napra ajándékot?

Figyelt kérdés
nem vagyunk együtt, picit összevesztünk akkor a találkozásunk után, de 4 hónap után ráírtam hogy haragszik e, mondta hogy nem, tudta hogy nem gondoltam komolyan amiket mondtam. Arra gondoltam -bár nem vagyunk együtt, de attól még eszméletlenül tetszik és ő is szimpatizál és kedvel, mindössze ennyit tudok felőle - hogy Valentin napra csak valami jelképet küldök neki a címére hogy tudassam vele hogy várni fogok rá. Annyira tudom hogy minket a sors is egymásnak teremtett hogy hazugság lenne ha ez nem így lenne szóval egy ilyen belefér? Csak tanácsokat vagy tapasztalatokat várok
2013. febr. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
miért vársz rá, ha azt mondta, hogy nem haragszik rád???
2013. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert még nincs ideje találkozni, több ismerősének is csak halogatja hogy majd összefutnak
2013. febr. 10. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
miért nincs ideje? Tanul? net-en azért tartjátok valamilyen szinten a kapcsolatot?
2013. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
munka keresés, tanulás neten beszélgetünk igen
2013. febr. 10. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenesetre nem küldj neki semmit Valentin napra (ajándékot)mert nem vagytok olyan kapcsolatban, egy kedves e-mailt írhatsz neki, ami nem túl nyálas.. PL: remélem jól vagy, és jól mennek a dolgaid, remélem nemsokára találkozni tudunk.. vagy valami ilyesmit..
2013. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mint tudjátok a valentin-nap nem csak a szerelmesek ünnepe
2013. febr. 11. 07:14
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki valamit, ha annyira szeretnél.. azért eléggé egyértelmű, ha egy lány kap egy fiútól ajándékot Valentin napra..
2013. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!