Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja meg az igazat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg az igazat?

Figyelt kérdés

van egy pár dolog,amire rájöttem a barátommal kapcsolatban,pl hogy chat-el,és nem rég e-mail-ben küldött egy lánynak magáról képeket,és azt hazudta,hogy nem ismeri,és hogy az egy kitalált csaj.én írtam ennek a kitalált csajnak,aki elmondta,hogy soha semmi nem volt köztük és alig ismerik egymást.

akkor a barátom miért hantázott?

én arra gondoltam,hogy lehet azért,mert túl féltékeny vagyok és nem akart veszekedést,vagy csak elszégyellte magát,hogy lebukott,vagy nem akarta,hogy kidobjam.


szerintetek?


2013. febr. 10. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:

én ebből elsőre azt vonom le, hogy ez a csávó megunt és kell neki valami kis izgalom....


de ha megosztod, hogy mióta vagytok együtt? minden rendben van e köztetek? és stb. akkor lehet mást mondok...

de én is csináltam már ilyet és én azért, mert meguntam a sráccal a dolgokat...

2013. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lassan 3 éve vagyunk együtt és mostanában nem volt túl felhőtlen a kapcsolatunk,sok volt a vita főleg miattam,mert mindig mondogattam,hogy ne csaljon meg és túl féltékeny voltam(igaz még most is)
2013. febr. 11. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:

ezzel őrületbe lehet kergetni a másikat :S az a baj....

nem kicsit megelégelte a dolgot, ha meg még most nincs is minden rendben akkor az éppen nem túl jó ....lehet vele beszélgetni komoly dolgokról? vagy egyből felkapja a vizet?

2013. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet vele beszélni,de ha ezeket felhozom mostanában kicsit dühös lesz
2013. febr. 11. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

1. 3. vagyok

értem ....

igazából kicsit figyeld őt! hogy viselkedik veled! mondja e, hogy szeret? megölel puszilgat stb....

ha ezek a dolgok rendben vannak akkor elvileg semmi okos a féltékenységre...DE

csajjal chatel meg képet küld magáról hmmm ez azért durva...


nekem most is az a gondolatom, hogy ő forral valamit és az nem túl jó :S

2013. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindig mondja,hogy szeret,ölelget,puszilgat,vigyáz rám és ha rám nyomulnak feltűnően pl ha egy srác becézget engem drágámnak akkor leállítja
2013. febr. 11. 22:47
 7/8 A kérdező kommentje:
szóval csak fél,hogy "lecsapnak a kezéről"
2013. febr. 11. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem beszéld meg vele ezt a chates dolgot...

higgadtan és féltékenység nélkül! együtt vagytok már azért egy ideje...szerintem ez lenne a legjobb megoldás!

MIre volt ez jó? Mire ment ki ez a dolog?

2013. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!