Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézhető az ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézhető az ha azért nem mondja el az igazat hogy ne legyen nekem rossz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyhítő körülmény, de nem. Szerintem legalábbis.
2012. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
el, de valószínűbb, hogy magát kíméli.
2012. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja én meg nem tudok olvasni..


A körülmények határozzák meg.

2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem komoly dologról van szó, csak rákérdeztem valamire és kiderült hogy mégse úgy volt
2012. jún. 8. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
nem ismerem a konkrét esetet, de gondold végig: 1. elmondja az igazat, valószínűleg Neked szarul esik, de rövid időn belül megemészted. 2. nem mondja el, egy darabig nem szar Neked, aztán előbb-utóbb mégis kiderül az igazság. 1x szarul esik maga az a dolog, amit nem mondott el, és még rosszabbul esik maga a hazugság. Ezt már nem tudod megemészteni rövid időn belül, ráadásul utána bármit mond, mindig ott lesz Benned a bizonytalanság, h igazat mond-e , vagy nem. Tehát, Neked, hosszútávon rossz, neki jó, mert megkímélte magát..
2012. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem szeretem, ha kisgyereknek néznek, akit meg kell kímélni az élet rossz dolgaival való szembesüléstől. Ilyenkor azt érezném, hogy nem tart egyenrangú partnernek és felnőtt embernek.


24/l

2012. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
NEM! néha fáj az igazság!!! de túlkell éllni! nekem volt barátnőm most mondta el hogy sha nem szeretett meg nem voltam neki szimpi! csak ugy volt vele hogy vagy igazat vagy semmit! én az igaznak jobban örültem volna
2012. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha "kis" dologban hazudik,akkor komolyabb dologban is fog.Tapasztalat. Csak mentegeti magát azzal,hogy neked akart jót.Én a helyedben nagyon odafigyelnék rá,ki tudja,miben hazudik még.Ha a későbbiekben sem tud leszokni a hazudozásról,akkor jobb,ha szakítasz,mindenki megérdemli,hogy tudja az igazságot és ne kelljen hazugságban élnie.
2012. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!