Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme így megpróbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme így megpróbálni összejönni vele?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó fiú vagyok. Senkim nem volt még soha, és nem önsajnáltatásból mondom, de úgy néz ki, nem is lesz. Aztán van ez a lány. Egyik barátomon keresztül ismertem meg. Tündérien aranyos kis csaj, kedvesen viselkedik és megértő. Viszont semmiféle "vonzalmat" nem érzek iránta. Ő is pontosan annyira félénk, mint én. Kedveljük egymást, akár azt is mondhatjuk, hogy szeretjük egymást, de egyáltalán nem szerelemmel. Mindketten magányosak vagyunk, és neki se volt még senkije. Szerintetek megér egy próbát, vagy inkább várjak valaki másra (esetleg egy csodára)?

19/F


2013. febr. 11. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Most vagy soha.
2013. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rabok legyünk vagy szabadok ez a kérdés válasszatok.. :DDD



Amúgy ismerkedjetek még ne vágj bele semmi érzelem,vonzódás nélkül..

2013. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Evés közben jön meg az étvágy ... ismerkedjetek és kiderül ... meg is szerethetitek egymást. A szerelmek azért ritkábban működnek első látásra ... Főleg, ha mindketten zárkózottak vagytok ... lehet csak meg kell ismerni és egy kis kincset lelsz majd benne ...

Ha meg nem, akkor is adhat a későbbiekben egy kis tapasztalatot és önbizalmat ... Ne vágd át, arra figyelj!

2013. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt a (nem feltétlenül fölösleges) tényt elfelejtettem, hogy már ismerjük egymást, kb. tavaly november közepe-vége óta.
2013. febr. 11. 15:37
 5/9 liony20 válasza:
Szijja szerintem várj még az igazira mert ha netán ez most nem jönne be (Márpedig nem fog ha csak barátként szeretitek egymást) azzal elromlik a barátságotok hidd el tapasztalat. Megéri várakozni még fiatal vagy :) meglesz az igazi.
2013. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, megmondom őszintén, nem lettem okosabb. :) Köszönöm, hogy segíteni próbáltok, de egyelőre 2-2 az állás a próba mellett és ellen, szóval semmivel sem vagyok biztosabb a dolgomban.
2013. febr. 11. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mit veszíthetsz, illetve mit nyerhetsz vele (szerintem az utóbbi a több:))
2013. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hehh, rátaláltam véletlenül erre a kérdésemre. :D Ha esetleg még valakinek benne van a megválaszoltjainak listájában, annak mondom: semmi nem lett belőle végül. Igazából már fogalmam sincs, hogy mi történt. Arra emlékszek, hogy a szilvesztert együtt töltöttük, de nem történt ott semmi; próbáltam közeledni hozzá (megdicsértem, megöleltem, miegyéb), de vagy nem fogta föl, vagy nem értékelte, vagy nem érdekelte. Aztán egy héttel később már nem is beszéltünk egymással. Legalábbis valahogy így lehetett, de időzavarban vagyok, mert a 2012/3-as szilveszterről van szó, a kérdésem viszont két hónappal későbbi dátummal szerepel.


Egyébként így két évvel később azt mondom, hogy egyáltalán nem bánom a dolgot, mert - bár semmi jogom ilyet mondani, de teljesen őszintén: ő olyan szinten buta (volt legalábbis még akkor), hogy ilyet még ~20 éves lány esetében soha nem tapasztaltam, csak tényleg, bántás nélkül értett, szó szerinti fogyatékosoknál. Na jó, annyira nem durva, de ő tényleg annyira bamba és buta volt, mintha nem is értett volna magyarul. Arra az egyre viszont tisztán emlékszek, hogy még csak nem is hiányzott, miután megszakítottuk a kapcsolatot, az is egyik pillanatról a másikra történt, szó nélkül. Mindketten éreztük, hogy ennek sok értelme nincs.

2015. jan. 26. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Na azota mi tortent?
2016. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!