Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss a kapcsolatunk mit vegyek neki valentín napra?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt ezért a barátommal nem is ismerem annyira jól viszont tudom, hogy megőrül az autókért de nem akarok neki ilyen ajándékot venni mert az túl snassz lenne. Nem is gondoltam nagy ajándékra de valamit mégis szeretnék.


Ő 20 éves én pedig 18.


2013. febr. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Örök ütőkártyák a női repertoárban:

- a tested

- a kaja


Ebből ha kihozol valamit azzal garantálom, hogy nem fogsz mellé fogni!

2013. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az nem lenne túl furcsa ha egy hét után lefeküdték vele? ( : Mert szerintem igen.
2013. febr. 11. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A test és kaja nem minden, ott van még a pia, a póker kártya meg a biliárd dákó is. Bár az nagyobb tétel.


Esetleg egy match box belefér.

2013. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olvashattad: test és kaja.

Na már most lehet csak a kaját választani. Nem kell összekombinálni... fantáziátlan. :P

2013. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én karácsonykor szenvedtem ezzel a problémával. Akkor még csak kb egy hónapja voltunk együtt, sem olyan intim, sem bensőséges nem volt még a kapcsolatunk, hogy valami szörnyen különleges valamivel meg tudjam lepni. És vicces, mert ő is eléggé autóbolond :D

Hát egyszerű volt a dolgom: vettem egy egyszerű, fehér bögrét, amivel körömlakkal ráfestettem az egyik kedvenc autómárkájának egy stilizált változatát (utólag megjegyezte, kicsit olyan, mint egy karikatúra, vagy mint valami összegzés, úgy az általános jellemzőiről). Tetszett neki. :) és azóta is ott díszeleg az orra előtt, a kis autómakett-gyűjteménye mellett :D


21 éves, mellesleg :)

2013. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!