Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátomnak Valentin napra, ha még nagyon friss a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Lányok, ti mit adtok a barátotoknak? Normális esetben nem problémáznék ezen, de még 1 hónaposak sem leszünk akkor, mikor febr. 14. lesz. Szóval tényleg nagyon friss a dolog... De szinte tudom, h ő meg fog engem lepni valamivel. Nem tartom nagyra a Valentin nap dolgot, de ő szerintem kihasználja és ad valamit.Egyáltalán nem várom el, meg sem fogom neki említeni h nemsokára Valentin nap, szerintem magától is eszében lesz. Ezt szeretném viszonozni. Egészen más, mint az előző kapcsolatom. Ott a fiú 10 hónap alatt összesen 1 tábla csokit adott nekem, azt is csak azért mert letoltam, h rosszul esett, h magasról tett a szülinapomra..
2012. febr. 9. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Wc papír?
2012. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen rózsaszín, zenélő, szív alakú plüsspárnát.
2012. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 V. Péter ***** válasza:
Zoknit?
2012. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

rózsaszín szivecskés extrapuha wc-papír? megoldanám a zenlőset is. nem ártana az illatos is, szerintetek?


na jó'van, túl humorosak itt az emberek.:D de ettől még mindig nem vágom minek örülhetne. mindegy, úgyis örül mindennek

2012. febr. 9. 14:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Add neki a szüzességed, annál szebb ajándék nincs:D
2012. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cicit
2012. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kis apróságot adjál. De csak akkor ha tudod, hogy ő is készül valamivel. Mert szerintem kellemetlen az ha csak az egyik fél ad.


Süss neki egy sütit. Viccen kívül, az jó ajándék szokott lenni. Mégse valami giccses, plüss macit kap, hanem valami általad készített dolgot, ami még finom is :) Azzal nem hibázhatsz.

2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezeket b*szhatom:D 70/B-C-vel nem sokra megy. a másik meg nem az övé.. de ha csak sima akciót ajándékoznék neki, hát azzal sem kapna tőlem semmi újat. csak elvileg vagyunk együtt ilyen rövid ideje. gyakorlatilag kicsit régebb óta:D
2012. febr. 9. 14:52
 9/13 A kérdező kommentje:
gondoltam én is sütök főzök neki valamit, de azt inkább szülinapjára tartogatom. az pár hónap múlva lesz
2012. febr. 9. 14:54
 10/13 V. Péter ***** válasza:
Szerintem pippantsd le, én annak nagyon örülnék.
2012. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!