Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire népszerűtlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Victoria94 kérdése:

Miért ennyire népszerűtlenek a normál magasságú vagy kicsit magasabb nők, mitől tartjátok vonzóbbnak az alacsony nőket?

Figyelt kérdés
egyre csak azt látom hogy minden férfi szétkapkodja az alacsony nőket...én sem vagyok egy kis alkat (172cm)ezért elég régóta foglalkoztat a kérdés.persze kivételek vannak csak egyre ritkábban.normális válaszokat légyszi.köszönöm 19/L

2013. febr. 11. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem a magasság alapján válogatom a nőket
2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének népszerűtlenek?Azért mert itt páran alacsonyabb barátnőt akarnak?
2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a 187 cm magasságommal nem szeretnék alacsony nővel járni. Olyan 168-170 cm a határ nálam, szóval én nem tartozom a többségbe kérdező.
2013. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta ezt? Ne általánosíts Kérdező. :) Én 190 centis pasas vagyok és az összes eddigi barátnőm minimum 176-181 centi közt volt. :D Imádom a magas nőket! :)


F25

2013. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyszerű oka van, mert egy hülye régi bevésődés szerint a férfinak magasabbnak kell lennie egy nőnél. Most a te magasságod 172 cm és az átlag férfimagasság akárhogy is nézzük ( persze vannak nagyon magas férfiak is ) 174-5 cm. És egy ilyen átlagos férfi, mivel domináns akar lenni a kapcsolatban, inkább választ egy 160-165 centis lányt, mint egy nála nem sokkal alacsonyabbat.
2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te bebeszéled magadnak. Én 180 vagyok, de soha nem tapasztaltam, hogy konkrétan emiatt ne akart volna velem egy pasi összejönni vele vagy hogy hátrányban lennék... És nemcsak a magasabbak csapták a szelet, hanem velem egymagasak meg némileg alacsonyabbak is:D
2013. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
173 vagyok, és engem még az sem zavar ha 174 a nő, de annál magasabb ne legyen. Persze jobb lenne egy nálam 10-15 centivel kisebb lány, dehát ha éppen egy magasat szeretek meg nem fog meggátolni hogy összejöjjek vele :)
2013. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

182 vagyok, a barátnőm 177.


Na és aztán.

2013. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
177 cm vagyok, és eddig azt tapasztaltam, hogy a velem egy magas, vagy pár centivel magasabb férfiaknak csökken mellettem az önbizalmuk. És nem tetszett egyiknek sem, mikor magassarkút vettem fel. Volt pl. olyan, aki azt mondta, hogy csak lapostalpút hordjak, de abban nem éreztem magam nőiesnek. És még sorolhatnám milyen megalázó beszólásokat kaptam. Úgyhogy nálam egy pasi 185cm-nél kezdődik. :/ Ami sajnos elég ritka, mármint hogy magas férfival ismerkedjek, mert őket meg pont alacsony csajokkal látom...
2013. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Én imádom ha egy nőnek hosszú lába van és magas. Ha alacsony az sem kizaro ok de azért ne legyen az hogy állva le tud szo*ni
2013. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!