Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve vagyunk házasok, van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk házasok, van 2 gyermekünk és a férjem kb. 2 hónapja csókólózott egy lánnyal, akit végül a haverjával összehozott. Most kiderült és nagyon kibuktam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta más nem történt, de ezt is tagadta mikor már rákérdeztem.

Rettentően bánt, főleg mert nem értem, hisz minden okés volt köztünk.

Azt mondta nem is érti mi történt vele és tovább nem is akart menni miattunk.

Segítsetek!!!

Köszi


2008. jún. 5. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már 6 éve házasok vagytok, szerintem egyszer elnézhető neki, végülis ha tényleg "csak" csókig mentek.
2008. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ez egy elég komoly kapcsolat s gratulálok a gyerekekhez.Sajnos nagy a gond "szerintem"...ne hagyd magad megalázni,főleg a férjedtől ne!Csak egy csók...és neki hogy esne,ha te csokoloztál volna egy férfival?Igaz ez a te döntésed,de most ne a szívedre hallgas,hanem a megérzésedre.És gondolj a gyerekekre...mi van ha nem ez volt az első alkalom?Mi van ha többször megteszi?Megfogja ez érni neked????????????????
2008. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom!


Eddig soha nem fordult elő ilyesmi, sőt mi annak idején meg is beszéltük, hogy ha bármi ilyen lenne őszintén elmondjuk a másiknak.Itt nem ez történt, hanem lebukott.Pedig azt gondoltam, hogy őszinte lesz, még akkor is tagadta amikor rákérdeztem.

Ez fájt igazán, és most fogalmam sincs mit csináljak, hogy bocsájtsak meg...

Köszi a válaszokat

2008. jún. 5. 14:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja , és most ez a csaj a haverral jár.

Persze azt is simán elnézte volna ha közös programokat csinálunk, hát hol élünk???

De erre mondtam,hogy hallani se akarok az egészről!!!

Azt meg csak a jó ég tudja tudja,hogy tényleg csak csók volt...

2008. jún. 5. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megrángatnám annak a csajnak a különböző testrészeit, mert belerondítani egy házasságba, nem túl szép dolog. Viszont azt gondolom, hogy ha a férjed nemcsak hogy megcsalt (persze mindenki másként gondolkodik a megcsalásról, de szerintem egy csók - ha más nem is történt - már meredeken ez a kategória), de még hazudott is neked, érdemes lenne elgondolkodnotok, milyen okok vezettek idáig. Nem hanyagoltad el őt, míg a gyerekekkel foglalkoztál (sok férfi nem tudja feldolgozni, hogy a nő életében pillanatnyilag nem ő a főszereplő)? Megvan még a kölcsönös szeretet és tisztelet? Ezek után következhet az, hogy megbocsátasz-e neki, vagy nem...
2008. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ilyen nagy dolgot csinálni belőle. A szex csupán a kommunikáció egy formája. Ettől még szerethet téged.
2008. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ELhiszem h.fáj,de sztem ez még éppen megbocsájtható..

Mert t.nap azt hallottam h. néha hanyagolni kell a párkapcsolatba a büszkeséget, mert álltalába az vet véget az egésznek.

De ha ezt még egyszer megismétli akkor keress mást, ez anyukámnak is sikerült..jó most ez az illatő is megcsalta többször is(én azóta gyűlölöm), de megbocsájtott neki és most boldogok:)

2008. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tegnap este sikerült leülnünk és teljesen átbeszélni az egészet.

Azt mondta,hogy tanult ebből az esetből és hogy tudja ha mégegyszer ilyen történne arra végleg rámenne a házasságunk.

Ha most nem lenne gyerekeünk biztos kidobtam volna, de igy nagyon meggondolandó, hiszmár nem csak magamról kell döntenem.

Azt hiszem ez a tegnapi beszélgetés nagyon jó volt, hisz most azt éreztem ,hogy túl tudok lépni ezen, persze időbe fog telni :))

2008. jún. 6. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!