Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondom van! Összehozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Débéb kérdése:

Gondom van! Összehozott a sors egy igazi pszichopatával. (többi lenn) Hogyan tudnám eltávolítani végre az életemből?

Figyelt kérdés

Azonban ez az értelmi ferdesége későn derült ki. Vannak rólam olyan képei, amikkel fenyeget, hogy közzéteszi, ha nem leszek a "barátja". Vagyis hallgassam meg a problémáit, találkozzak vele stb. Nekem viszont már a gondolattól is hányingerem van.

Közben olyanokat mond, hogy hogyan gyilkolná meg a barátomat, hogyan tenné tönkre az életem stb.

Nem tudok mit kezdeni a helyzettel!!!

Tanácsokat várok! Fontos lenne!!!

Köszönöööm!


2011. júl. 20. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Balta:) Amúgy sajnos nem sokat tehetsz. Talán csak azt, hogy szólsz, hogy hagyja abba.
2011. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szépen a rendőségre és jelentsd fel zsarolás miatt.Hidd el megüti a bokáját.Sok siker!
2011. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Csak azt tudom mondani,mint az előttem szóló. Menj el a rendőrségre...Sok sikert!
2011. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Tanulópénznek jó volt, legközelebb ne kezdj ilyen vadállatokkal... Ismerd meg jól, és ne adj a kezébe eszközt magad ellen, amíg nem ismered.


Amúgy igen, menj el a rendőrségre. Nem fognak csinálni semmit, de talán egy pár felszólító levél elveszi a kedvét a dologtól...

2011. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Én azt mondanám neki, valóban felteheti a net-re a képeket, de azt élete végéig bánni fogja Ő is.


Nagyon fontos, hogy a zsarolásnak ne engedjünk soha, mert az első lépést több másik követi mindig, ha valaki vevő erre. Amint tudsz, szerezz bizonyítékot a zsarolásról, addig nem érdemes a rendőrségre menni. Ha van tőle írott levél, hangfelvétel stb. akkor már mehet a börtönbe gondolkodni.


Amúgy egy jó ismerősömnek egy hasonló esetben elmondta a problémáját a lánya. Ismerősöm, aki maga is versenyszerűen bokszolt, sok, ezen a területen forgó emberrel állt kapcsolatban. Tanácsot kért, és megoldást kapott. Neki oda se kellett utaznia, ahol a lánya kollégista volt, a srácot meg soha többé nem látták. (Pedig bizonyítottan nem halt bele a verésbe, amit kapott.) A lány ma sem tudja, hogyan kopott le a srác róla? Félre ne érts, nem biztatlak semmi törvénytelenre, csak beszélj apukáddal! Hátha neki is van jó ötlete...

2011. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elmehetsz a rendőrségre,habár nem sokat fognak csinálni.

Én is voltam már olyan helyzetben amikor egy idióta miatt csaknem hetente jártam a rendőrséghez,mert zaklatott.Fél évig csináltam ezt,és nem jutottunk a-ból b-be.Pedig mégcsak nem is magyar volt az illető.Azóta külföldön vagyok,és nem él a telefonszámom se.Teljesen megkeseritette az életem a rohad*k.Nemsokára hazalátogatok,remélem nem botlok bele.

Neked meg sok sikert!Remélem te sikerrel jársz.

2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ismerted meg?Honnan vannak neki olyan képei amivel zsarolhat?

AMúgy én is azt tudom mondani, h. rendőrség, telefoncsere,zárcsere,esetleg költözés,új frizura.Esetleg a neten terjesztheted, h. nem vagy párkapcsolatba, hát ha a barátodnak így nem esik baja.

2011. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én ex-barátom nem ennyire zakkant, de ő is csinált hülyeségeket. Nem bírta feldolgozni a szakításunkat, zaklatott, eljött a családomhoz, stb. Megmondtuk neki, hogy a következő alkalommal, amikor meglátjuk a környéken, a dutyiban végzi. Nem is jött ide többé.
2011. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés felvétele, dokumentálás, rendőrség, onnantól feljelenthető zaklatásért, zsarolásért, ilyesmi. Bátyámnak is volt hasonló, abba is hagyta a gyerek.
2011. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:
ne hagyd magad zsarolni, menj a rendőrségre. persz előbb dokumentáld, amiket mond.
2011. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!