Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talalhatnek olyan biszexualis lanyt akit erdekelne hazassag egy pasival de neha kedve lenne novel csinalni is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem fiúban jó ilyen... kivéve a házasságot, mert az nem érdekel... és úgy, hogy én is csinálom a másik biszex fiúval.


Uh, szóval bocs, mégis egész más. :D

2013. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne így közelítsd meg.. Hetero lányt keress, bolondítsd magadba, és ha egy szuper pasi vagy, és értesz a rendezéshez, akkor meglesz a hármas - mivel ott szunnyad a legtöbb nőben a biszex hajlam.
2013. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, ez marhára nem igaz. Én két biszex szépfiúra izgulok fel, egy nőtől elhánynám magam. Cici? Punci? Fúj! Nincs az a pasi, aki rávenne, hogy lányhoz érjek. Menjen Isten hírével az olyan. Mi a francot kezdenék nővel? Még ha farkam lenne is fiú-popóba dugdosnám inkább. :))
2013. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen "legtöbb nőben" szunnyad ott... én inkább ezt a fiúkról mondhatom el. Főleg mostanában (szerencsére). :)
2013. febr. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!