Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki hogy bejövök-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy bejövök-e neki? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel egy osztályba jártunk de és régen legjobb haverok voltunk de aztán ennek valahogy vége lét:(. De azóta is megint elkezdtünk ujra jóban lenni :). Viszont aztóta én rájöttem hogy bisex vagyok és mostanában nagyon bejön a srác (nem csak testileg hanem érzelmileg is nagyon tetszik) de nem tudom hogy ő is vonzódik-e a srácokhoz. Sok szor láttam mar lánnyal és a barátnője és több volt mar de szereti a srácok seggét csapkodni de ezt csak úgy a vicc kedvéért.


Hogyan tudnám kideríteni hogy bármit is érez-e a fiúk iránt/irántam?


15F bisex



2013. jan. 10. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
meséld el neki a történeted, de kicsit másképp...mondd, h az egyik haverod bevallotta neked, hogy másképp nézz rád és kérj a sráctól tanácsot, hogy ő hogyan kezelné a helyzetet a helyedben? A tanácsából majd valószínűleg rá fogsz tudni jönni, hogy ő mit is érez...
2013. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a bam hogy nem nagyon szoktunk 4szem közt beszélni :/
2013. jan. 10. 18:12
 3/8 A kérdező kommentje:
*baj
2013. jan. 10. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg minél jobban összehaverkodni vele, mélyen.
2013. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Szemezz vele, öleld meg és figyeld a reakcióit.
2013. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bizonyos Balázst nem ismersz?
2013. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is szinte pont ebben a helyzetben vagyok..talán tudnánk segíteni egymásnak ha beszélgetni akarsz csak írj privátba.. 15 f
2013. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem hagyd a nyílt jelzéseket (szemezgetés, mosolygás,kacsintás stb.) mert rá fogsz ijeszteni. még ha meleg is lenne, nem biztos, hogy fölvállalná,sajnos. de az első hozzászólóval egyetértek, jó ötletnek tűnik.sok sikert!
2013. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!