Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Sziasztok..a barátom 16 éves és nem tudom hogy mit vegyek neki valentin napra..elég komoly fiú ami meg nehezíti a választást és mielőtt sokan válaszolnátok azzal a kérdéssel h kérdezd meg őt sajnos azt momdta h neki nem kell semmi épp ezért kérdezlek titeket remélek tudtok segíteni előre is Köszönöm!
2013. febr. 12. 13:05
 1/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
Akkor vedd meg neki A fajok eredetét Darwintól.
2013. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ő is megmondta, hogy nem kell semmit.
2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy finom csokit és egyétek meg közösen. Én személy szerint párnát csináltattam a közös képünkkel. :)
2013. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöl szépen a hasznos komikat!:) a könyv az nem olyan rossz ötlet ugy ahogy a párna sem:)
2013. febr. 12. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:

És tényleg ezt, hogy "könyv" és "párna" magadtól nem tudtad kitalálni? De tényleg? Mert ezek olyan különleges dolgok?


Egyébként továbbra is azt mondom, hogy ne vegyél semmit, mert ő se fog venni, és szarul fogja érezni magát emiatt.

2013. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem különleges dolgok de képzeld nem jutott eszembe..és nem fogja rosszul érezni magát mivel már meg vette
2013. febr. 12. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:

"azt momdta h neki nem kell semmi"

akkor minek vennél neki bármit is?

2013. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert k*rva ciki lesz ha ó adja át én meg nem vettem neki semmit!
2013. febr. 13. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell szerelmesnek lenni. ennyi.
2013. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!