Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátom titkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátom titkol előlem valamit - hogyan derítsem ki, hogy igaz-e az, amit gondolok róla?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt gondolom róla, hogy a munkahelyén van egy lány, akivel kavar. De nem akarok utána nyomozni, mert az olyan szánalmas lenne... Ha óvatosan rákérdezek nála dolgokra, akkor meg hárít és ideges lesz tőlük - ezért is gondolom, hogy vaj van a füle mögött. Hogyan vehetném rá, hogy egyszer nyugodtan és bizalommal elmondja nekem, hogy mi jár a fejében (szívében)? Vagy csak hagyjam őt, majd kiböki egyszer úgyis?? Csak olyan nehéz kivárni és főleg - nem akarom, hogy végül azt bökje ki, hogy szakítani akar, mert mást szeret... arra jobb lenne előbb felkészülni, lélekben. :S Mit csináljak?
2013. febr. 12. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod azt, hogy kavar? Nyilván vannak erre utaló jelek, vagy legalábbis olyan dolgok, amelyekből erre következtetsz. Ülj le vele és mondd el neki ezeket.


Már ha tényleg nem akarsz nyomozni.

2013. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ?
2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy miből gondolod ezt. Magadban nem bízol ennyire vagy benne, hogy gyanakodsz? Mert nem mindegy...
2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát például abból, hogy ha arról a lányról van szó a beszélgetésben, akkor mindig zavarba jön, meg elmosolyodik - ha más kolléga-lányról van szó, akkor nem csinálja ezeket. Vagy pl.ha rákérdezek, hogy "Neked amúgy bejön Ő (ez a lány)?"-akkor elpirul, zavart lesz, tisztára, mint aki bele van zúgva... szóval szerintem eléggé egyértelmű jelei vannak. Nem tudom, én nem voltam sosem az a féltékeny típus, de a múltkor ezt észrevettem rajta és azóta majd' megőrülök a féltékenységtől!! :(

Persze szerintem ő erről semmit nem tud, magamban őrlődök miatta, neki nem mutatom, hogy féltékeny vagyok, nem vagyok hisztis, vagy ilyenek... csak zavar nagyon nagyon a dolog. Szeretném tudni, hogy ha nekem ígért örök hűséget, akkor miért látom azt rajta, hogy másba lett szerelmes? :/

2013. febr. 12. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha óvatosan rákérdezek nála dolgokra, akkor meg hárít és ideges lesz tőlük - ezért is gondolom, hogy vaj van a füle mögött."


Engem nagyon idegesitene egy feltekeny lany, aki mindenembe beledugna az orrat.

2013. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-nek: nem vagyok olyan lány, aki féltékenységében mindenbe beledugja az orrát - pont, hogy nem vagyok olyan! eddig csak egyszer vagy kétszer hoztam fel ezt a témát, direkt nem többször, nehogy ő is úgy vélekedjen rólam, mint Te...
2013. febr. 12. 13:28
 7/8 Traune ***** válasza:
kérdezd meg róla, mond meg neki hogy te úgy látod hogy ő bejön neked és ezt meg ezt veszed észre rajta és mondja el őszintén hogy mit gondol mert nem érted a helyzetet és úgy érzed eltitkol valamit. Ha ezek után se mond semmit hogy így megkéred akkor magadban kell eldöntened tényleg mit hiszel.
2013. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Flörtölj előtte más férfiakkal.
2013. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!