Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Mostanában teljesen más lett velem és gyanakszom arra hogy megcsal. alig mond el pár dolgot és ha azt kérdezem hogy milyen napja olt vagy hogy mit csinált akkor zavart és feszült lessz és tereli a témát.. a telefonját még a wc-re is cipeli magával ami eléggé félreérthető. alig foglalkozik már velem valamennyit régen meg éjjel-nappal a 2méteres közelembe volt mostmeg csak este van a közelemben mikor alszik :/ az együttlétek is heti 2-3 ról havi 1-re csökkentek . és mikor csak egy csókot kérek tőle azt mondja hogy nem ad mert ő már "kinőtt" ebből a korszakből és nem esik jól neki ami furán hangzik hisz ő is 21éves nem 60.. szerintetek is megcsal? valakinek valami jó ötlet hogy hogyan derítsem ki hogy megcsal-e és ha igen akkor kivel? mert ha rákérdeznék úgyis tagadná..:(( valaki segítsen:(((
2013. febr. 11. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Eléggé valószínű hogy megcsal. Nézd meg a telefonját, amikor alszik, vagy kövesd.
2013. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a telefonját esténként kikapcsolja és fogalmam sincs hogy mi a pin kódja mert mindig úgy kapcsolja be hogy ne lássam:/
2013. febr. 11. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Eléggé furcsa más cuccában turkálni, nem is ajánlom, de ez esetben talán tényleg megtenném. Szerencsére az én párom abszolút megbízható, így ilyenek miatt nem kell aggódnom. De tényleg furcsa, hogy a rendszeres szex után vajon miért nem kívánja már. Mert rájött, hogy ha nem csináljátok, akkor sem robbannak szét a golyói, vaaaagy mert más intézi el, és nem te.

Nagyon sajnállak most, nem lennék a helyzetedben, de én is gyanakodnék.

Az a kérdésem, hogy régen is magával cipelte a telefonját, vagy csak a fura korszaka óta? Ha csak mostanában, akkor egyre szembetűnőbb a dolog: valamit titkol.

Szerintem elég rég lehettek együtt, ahhoz, hogy ismerd. Kérd számon rajta. Nem baj ha hazudik, a reakcióiból úgyis le tudod szűrni nagyjából, hogy hazudik-e vagy nem.

Ha látod rajta, hogy hazudik, mondd neki, hogy szakítasz vele. Ha fontos vagy neki, nem fogja hagyni, ha nem, akkor még elég fiatal vagy ahhoz, hogy találj magadnak valaki jobbat.


Ha velünk lenne ilyen, akkor én vagyok olyan szoros kapcsolatba a párommal, hogy megkérném, mutassa meg a telefonját, mert úgy érzem nincs valami rendben. Ha nem adja ide, akkor már tudom, hogy van valami...


Remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Istenem,ennyi debil "nőt"..


Ne haragudj,de nem csodálkozom,hogy a barátod már nem annyira szerelmes.. nagyon kiallhatatlan ember az ilyen paranoias. A jó Isten ovjon engem az ilyentől.


Az okostelok világában miert akkora szó,ha beviszi magával a wcbe?

2013. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egyrészt nem okosteloja van csak egy nagyon règi siemens amin mèg infra van csak.. meg a wc-re már ne haragudj de egyrészt undorito szokás bevinni a telefont másrészt meg minek? egyébként jogos a gyanakvásom mert már volt hasonlo eset és akkor az egyik barátnőm kūldött egy képet amin rajt volt egy csajjal smárolva.. csak mivel ismertem a csajt règebbről igy tudtam hogy ki ő és elbeszégettem vele ahol beis vallotta hogy lefeküdtek de a csaj itatta le és az is mozdult rá. . csak a csajt nem hajlando letörölni facebookon az üzeneteit meg nem akarja megmutatni mpndván hogy mert semmi olyan nincs.. viszont 2napja az emailjába betudtam lépni mert elgelejtett kijelentkezni és tele volt szextárskeresős emailokkal de nem merem ezt felhozni neki mert biztos dobna miatta.. én csak annyit akarok kideriteni hogy megcsal-e ha igen és bevallja akkor megbocsátok neki ha többé nem teszi meg elvégre már 4éve járunk és az eljegyzés is megvolt..
2013. febr. 11. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy csal ha szextárskeresőzik. Én kidobnám a helyedben.
2013. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mindenkepp te vagy a hülye, hogy ilyen emberrrel jegyezteted el magad. Mi az, hogy másodjára csalna meg és te megbocsatanal?


Majd aztan 40 évesen 2 gyerekkel rájön,hogy neki nem vagy elég azt elhagy a 3,14csaba.


Ha neked ő életed társa,akkor sajnallak

2013. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező, én az egyik tanácsadód vagyok, nem ajánlom, hogy folytasd ezt a kapcsolatot, mert gyerek mellett majd rosszabb lesz az elválás. ha egyszer megtette, majd megteszi még egyszer, akkor elhiszed, hogy abbahagyja? Ha így gondolod, akkor bocsánat, de ki kell mondanom, hogy nagyon buta vagy.. Sajnálom, de neked kéne dobnod őt, nem pedig neki téged..
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos elég valószinű, hogy megcsal. Ezek a dolgok mind arra utalnak!
2013. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye mar reg nem vagytok egyutt?
2016. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!