Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném azt el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Hogyan érhetném azt el, hogy a párom jobban kimutassa felém az érzéseit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szoval arrol van szo,hogy mi 3honapja járunk a barátommal.Az elott,mielott jartunk,akkor is nagyon szimpatizáltuk egymást.4évvel idosebb nállam.Minden nap találkozunk,sokat beszélgetunk minden félérol,megbizunk egymásban és szeretjuk egymást nagyon!De félénk tipus,ezért,mégha imád is,fontos vagyok neki nagyon,mindent elmond nekem,megbizik bennem,de nem tudja kimutatni irántam teljesen,hogy mit érez :) valami tanács kellene.koszi elore is :)

2013. febr. 12. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem!

Az maximum olyan lenne mintha megmondanád neki h mit mondjon mit tegyen. ÉS akkor nem azért teszi majd mert saját magától jön ez neki hanem azért mert mondogatod neki.


Ha nem jön ez saját magától akkor az sosem lesz az igazi.

2013. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek, lapát. Nem leszel vele soha boldog.
2013. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!