Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez irántam valamit? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit? Lehet ebből több?

Figyelt kérdés
Elmesélem az egész storyt, hogy érthető legyen. Több, mint 3 éve élek párkapcsolatban. Emellett másfél éve együtt vagyok egy másik sráccal, akit úgy érzem, hogy már jobban szeretek, mint azt akivel régebb óta vagyok együtt. Ők haverok, és az első, nem tud a másodikról. A második az aki érdekelne. Róla tudni kell hogy nagyon csajozós, és minden ügyéről tudok, akár innen, akár onnan, de tudok. Ahogy elkezdtünk együtt lenni, több embertől is tudom, akiknek sok mindent elmond, hogy mostanában, nagyon maga alatt van, és hogy már nincs neki senkije. Eddig meg mindig volt neki egyszerre több is. Én ebből arra következtettem, hogy miattam, és hogy kezd irántam többet is érezni, de a haverja miatt(aki a barátom) nem mer lépni. Egy társaságban vagyunk, mindig flörtölünk egymással, de próbáljuk mindezt feltűnés nélkül csinálni, ha nem lát senki smárolunk, sőt előfordult már , hogy egy házibuliban, haverokkal körbevéve feküdtünk le egymással, de ezek mind titokban maradtak, vagy hogy éppen nyaraltunk, és ketten maradtunk a házban. Soha nem tudunk egymásnak nemet mondani. Olyan megjegyzéseket tesz, amelyek lehetnek másra vonatkozóak, de én tudom hogy nekem szólnak. Mondani nem mondja, de én úgy érzem, ha szakítanék a barátommal, együtt is lehetnénk. Félek megkockáztatni. Azt érzem, hogy szeret, mert egyáltalán nem hallok felőle, olyan eseteket, ami miatt csalódnék benne, hogy nem csak én vagyok neki, és ez tetszik. De akkor mit érezhet? Szeret, vagy csak jó neki velem, és nem kell neki más, elég vagyok én is, vagy szerelmes, vagy csak egy emberre van ideje, hogy együtt legyen vele, többre nincs, és véletlenül én lettem az, vagy mi? Tehát a lényeg, szeret engem vagy nem? És ha szeret, akkor ez szerelem, csak nem mer lépni, vagy csak szimplán neki ez kell és kész. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tőle nem kérdezhetem meg, ez egy másik story. Előre is köszönöm!
2009. szept. 6. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk szerintem ez elég fura hogy a barátod mellett ő is van...oké h eddig ment, de választanod kell közöttük..vagy a barátod vagy ez a srác... és a kérdésre visszatérve azt gondolom tudod, hogy egy embernek mindig jobban kell valaki mikor nincs vele vagy nem lehet az övé úgyhogy lehet egyrészről élvezi h ez közöttetek ilyen se veled se nélküled elven működik...De mindenképp válassz közöttük és ha smároltatok meg lefeküdtetek egymással simán megkérdezheted hogy ő belemenne-e h együtt legyetek ha szakítasz a barátoddal.. mert vagytok annyira jó kapcsolatban hogy ne nézzen emiatt furán. De az meg más kérdés h ha így belemegy h neked barátod van és ez jó neki így nem csinálja-e meg majd veled is...
2009. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
k.rva
2009. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj,de ha 1,5éve csalod a barátod nem hiszem,h szereted...egyébként megérdemelnéd,hogy kiderüljön és mind a két pasi ott hagyjon!
2009. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól, hogy ez szemét dolog, de az ilyet általában csak azok értik meg, akik átélik ugyanezt. Eddig én is elítéltem, de most már egy kicsit más a helyzet. Szeretnék lépni erre vagy arra, de ehhez tudnom kell hogy külső szemmel mit gondolnak az emberek erről a dologról. Ha valaki, csak bunkó tud lenni, vagy lefikázni, az inkább ne is írjon, minek?? nem a kérdésre válaszolt...
2009. szept. 7. 19:17
 5/6 anonim válasza:

Én megértelek, gondolom fiatalok vagytok????

Nem írtad a korotokat. Én azt gondolom, hogy saját magaddal szemben kellene igényesebbnek lenned, vagyis erről a helyzetről csakis Te tehetsz. Nagyon önzőnek és naivnak tünsz, nem gondolsz a régi párodra, és elhiszed, hogy a másik szeret..........

Ha az új fiúnak te lennél az igazi, akkor ő sem engedte volna, hogy a régivel is együtt legyél+nem csalt volna meg.........kutyából nem lesz szalonna!!!

Szerintem dobd mind a kettő, amíg jól kitudsz szállni a dologból. Mindenki babájának tünsz, mégha te nem is gondolod, továbbá tuti, hogy mások is tudnak róla, ezt nem lehet eltitkólni, a kivülállók látják, hidd el.

Tartsd magad többre ennél, mindhogy ilyen kapcsolatokba bonyolodsz!!!!!!!!

Dobd mind a kettőt és legyél egyedül, indulhatsz új lappal, bármelyiket is válaszod vagy nem utánna.

Egy kalappal.

2009. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó valószínű, hogy igazad van, de ez nem megy ilyen könnyen. Én 21 éves vagyok, a barátom 29, és a másik fiú 33. Nem valami fiatalok, érett gondolkodásúak. Viszont az hogy erről más is tud, hidd el hogy nem, erre odafigyeltünk. Köszönöm a válaszodat:)
2009. szept. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!