Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még vagy érez irántam valamit, mit tudtok ebből a helyzetből kihozni?

Figyelt kérdés
Most döbbentem rá ,hogy a barátom tényleg szeretett engem nagyon,az Ő kis maga módján,ezzel nem is volt gondom.De 7 hónap napi beszélgetés után, találkozni sajnos nem tudtunk ,egyéb okok miatt,de egy nap ugy döntött,mivel nem tudja mikor jöhetne ,és stb... hogy muszály feladni a kettőnk között lévő kapcsolatot. Kimondani nem tudtuk hogy VÉGE,de mind a 2-en tudjuk ennyi volt. Nem keresi a társaságomat, de ha irok neki akkor ,érzelmekről nem ír, de szépen válaszol mindig,és egy jó éjszakát SMS-t is kaptam tőle valamelyik nap.Szerintetek mi lehet a háttérben?
2010. okt. 26. 16:45
 1/4 skelton ***** válasza:
deszar... :S talán igen talán nem, ezt neked kell kiderítened ne tőlünk kérdezd.
2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon rossz, főként hogy szeretem nagyon...csak fel kellene fognom hogy el kell engedjem .(ez az ami nem megy)ha tudnám biztosra hogy szeret , kicsit jobban érezném magam ,annak ellenére hogy nem lehet Velem.Csak tudnám azt hogy Ő van nekem...ha máshogy nem ,lelkileg.
2010. okt. 26. 16:53
 3/4 skelton ***** válasza:
:)
2010. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy pasi abban az esetben hagyja abba a törődést az érdeklődést és a kommunikációt egy lánynál, ha egy másik lány is van.


Ha csak te lennél egyedüli nő az életében akkor, keresne hívna, msn-ezne és nem csak akkor válaszolna ha te is írsz neki.

2010. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!