Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én tetszenék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én tetszenék neki vagy csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú az osztályban észrevettem, hogy egy csomószor néz engem az órákon, valamikor a padon támaszkodva bámul. Párszor megérintett beszélgetésnél, meg többször helyezkedett úgy, hogy megérintett. Pl elment mellettem és megfogta a derekam. Ez szerintem nem véletlen volt, mert ezek után feltünően került, mintha szinte félt volna tőlem. Többször is előfordult már. Meg érdeklődik is felőlem, sokszor kérdezget. Onnan tudom, hogy állandóan bámul, mert már barátnőm is mondogatja, hogy állandóan nézi őt ez a fiú (mert ő meg gondolom le se veszi róla a szemét, de azt mondja, hogy nem tetszik neki ez a fiú). Mert órán mellettem ül a lány, de azt azért lehet látni, hogy engem vagy őt néz-e (sok olyat szokott mesélni ez a lány, aminek a fele se igaz pl csomóan állandóan tapizzák, közben meg hozzá se szólnak). Meg ha őt nézné a fiú, akkor miért nem csinálja vele is azokat, amit velem pl a lánynak köszönni sem szokott (nekem a nevemet is mondja) vagy vele nem kedves, mint velem..

Most én tényleg tetszenék a fiúnak?


2013. febr. 12. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az unalmas órákon minden érdekesebb, mint amit a tanár mond. épp téged látott meg, és azért nézett téged. ennyi.
2013. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki:),ha neked is tetszik bátorítsd egy kicsit pl: te kezdeményezel beszélgetéskor :)
2013. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!