Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves lány vagyok és még szűz, mindig az olyan pasik tetszenek akiknek én nem, akik meg köelednek azok nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 10:42
 1/7 rémuralom ***** válasza:
59%
Ha csak egy picivel lejjebb adnád az úrnői igényeidet, találnál magadnak megfelelőt. Egyébként meg úgy jársz, mint a tanmesében az egyszeri ember, aki elment egy kilencfogásos lakomára, a mellette ülő kisfiú figyelmeztette, hogy "ha tudná kend, mi van a kemencében!", és az ember, félve attól, hogy túlzottan jóllakik, mire a kemencében rejtőző finomság az asztalra kerül, ezért mindenből csak keveset evett. A végén nem jött a várva várt utolsó fogás, az ember számon kérte a fiút, hogy mégis mi van a kemencében, mire az azt válaszolta: a szomszéd macskája oda kölykedzett, nem hallotta kend?
2013. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt nem értem
2013. jan. 26. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A lenyeg az, hogy olyan part keress magadnak aki a kepessegeidhez talal. Magyaran azt nezd, hogy te mit tudsz nyujtani neki, milyen ertekeid vannak neked ami benne is megvan meg ilyenek. Hiaba rohangalsz olyanok utan akik tul jok vagy menok hozzad. Persze az agyad meg olyan szinten van, hogy a rozsaszin felhobol nem latsz se ki se be, de 20 evesen mar fel kell noni es realisan kell lasd onmagadat! Itt b@sszak el sokan, hogy azthiszik felistenek es tulertekelik magukat, az mar mas tema, hogy miert. Abba inkabb ne menjunk bele. Bocs ha durva voltam, de ha megfogadod segiteni fog!
2013. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nemgond. Az első tanmeséjét nem érted, így már nem csodálkozom miért nem kellesz nekik XD
2013. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet, azt próbálja megértetni!
2013. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magadhoz képest válassz magadnak vkit nyilván ha nem vagy nagyon szép, nem lehet tiéd a legjobb pali, mert neki múgyis jobb kell, vagy sok jó egyszerre :D

De nem igaz hogy még nagyjából sem volt vonzó egyik hódolód se

2013. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rémuralom ***** válasza:
62%

A tanmesének az a lényege, hogy jönnek sorban a lehetőségek, te meg mindet elutasítod, mert majd jön a nagybetűs Lehetőség. Aztán a végén 80 évesen magányodban rájössz, hogy mennyi lehetőséged lett volna, csak neked egyik sem volt elég jó.


A te esetedben lehetőség alatt értsünk fiúkat.

2013. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!