Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de úgy érzem ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de úgy érzem ő nem tisztel és nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már majdnem 4 éve együtt vagyunk.Első három évben mikor még nem nem mondtam ki azt varázsszót,hogy szeretlek addig figyelmes,kedves,udvarlós gesztusokat tett felém.Mihelyst kimondtam,teljesen megváltozott.Semmi kedves közeledése nincs hozzám.Ha megakarom csókolni elhúzza fejét,átakarom ölelni elfordul.Sehová nem visz magával.Nem lehet vele miről beszélni,mert semmi nem érdekli ami velem történik.Próbáltam vele beszélni,de csak elhülyéskedik.Sokat őrlődök magamban itthon,sokszor nem tudok aludni,elegem van ebből az érzésből.De nem akarom teljesen elveszíteni,a három évre van szükségem,mint az elején volt. Mit tennétek e helyzetben??
2013. febr. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ebből azt szűröm le, hogy a barátod már nem szeret. A legjobb megoldásnak azt tartom, hogy szakítotok, mert ennek így semmi értelme. Te meg keresel magadnak egy olyan párt, aki odafigyel rád.
2013. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is azt mondom mint az elozo hozzaszolo hogy ennek semmi ertelme. Keress egy jobbat aki mellett boldog lehetsz
2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lehet, tényleg az lenne a legjobb.de nagyon hiányozna,és önmagába véve,nagyon rendes ember, csak elhanyagol engem aki elvileg a barátnője. Vissza akarom hozni a régi lángot!!! ezt hogy érjem el??
2013. febr. 12. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy azt már nem fogod tudni visszahozni.
2013. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3
2013. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 évig nem mondtátok egymásnak, hogy szeretlek? :O
2013. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A szót magát nem,csak beburkolva.

A hiányzol,és a bárcsak most átölelnél...stb stb stb

ezek voltak, régen szeretett ez biztos!!most nem tudom

2013. febr. 12. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Vele kell őszintén megbeszélni.
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
három évig nem tudtad kimondani a varázsszót? nem csodálom, ha rád unt a pasid.
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég fura,hogy 3 évig nem mondtad neki:De szerintem az van,hogy amég nem mondtad ki,úgy érezte,hogy hajtani kell rád,meg kell hódítani.De ahogy kimondtad,rájött,hogy megszerzett és így már nem kell agyonstrapálnia magát.Magyarul:Ez az igazi énje,a többi csak álca volt,meg ösztön.Szóval keress egy olyan fiút,aki mindig rendes és nemcsak színészkedik.Ez volt az A lehetőség.A B pedig az,hogy egyszerűen kiszeretett belőled.De ezt neked kell megbeszélni vele.
2013. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!