Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napon jó ötltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napon jó ötltet lenne neki elmondani hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járok eggyel idősebb nálam ő kilencedikes. Nagyon jóban vagyunk már hónapok óta de mostanában egyre jobban erősödött a kapcsolatunk. Ez alatt arra gondolok hogy facebookon órákat tudunk beszélgetni reggel is ha találkozunk megölel puszit ad mosolyog örül nekem (szerintem). A már kétszer haza kísértem mert egy busszal mentünk és arra lakik amerre én mentem csak tovább kel menni és utána nagyon megköszönte. Örült neki hogy hazakísértem. Ha megölelem az utcán, buszmegállóba, iskolába ő viszonozza.

2013. febr. 11. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2013. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hajrá Fiatalember! Drukkolok Neked! (:
2013. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!