Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény arra, hogy lesz jól müködő párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Igazából évek óta szeretnék barátot,de nem jön össze és sajnos az életem sok terén is szerencsétlen vagyok.

Müködő kapcsolatom nem is volt kevés sráccal voltam eddig komolytalanabb testi kapcsolatban,de az sem volt jó sajnos.Lehetőségeim mindig is voltak olyan módon,h voltak fiúk az osztályomban illetve a munka helyemen.Régen nagyok voltak az igényeim,de most már nagyon alacsonyak.

A külsőm átlagos(sztem csúnya az ismerőseim szerint szép.)Ápolt vagyok bár az öltözködésem kissé igénytelen ezen próbálok változtatni...Kicsit vissza huzodó típus vagyok,szinte alig vannak barátaim

.Próbálkoztam már társkeresővel,de ott sem sikerült.Azt érzem,h megöregedtem és már soha nem lesz kapcsolatom.

Amit én szeretnék az az,h legyen egy átlagos barátom,átlagos külsővel akivel meg van a közös hang és minimum kb. 1-2 hónapot együtt legyünk és kedveljen.Ez másnak teljesen alap,természetes nekem viszont megvalosíthatatlan vágyálomnak tünik.

Ha tudnátok tanácsot adni,h mit kezdhetnék magammal illetve,h szerintetek van-e még remény felőlem azt megköszönném.


Jó indulatú,értelmes,segítőkész emberektől kérnék tanácsot! Minden ettől eltérő negatív kommenttől kíméljetek meg.


Köszönöm,hogy végig olvastátok! :)



2013. febr. 12. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, miért ne lenne? próbálkozni kell!
2013. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mennyi idős vagy?
2013. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom, nem illik ilyet kérdezni, de mennyi idős vagy? mert ez sokmindent eldönt....
2013. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:Köszönöm a bíztatást! :) Sokat vagyok lányok között így nem tudok hol próbálkozni,jelenleg keveset járok társaságba bár nem gondolom h ezen múlna a dolog.Amúgy pedig már elég sok "próbálkozásom" volt és az sem sikerült,sok kudarc élményben volt már részem.már a lelki erőm is fogytán...


2-es:igen,21 vagyok.

2013. febr. 12. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pedig azt szeretném megkérdezni, merre laksz? 22/F
2013. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem társkeresés céljából írtam ki a kérdést az mindegy,h merre lakok! én tanácsokat várnék a kérdésemre!


köszönöm! :)

2013. febr. 12. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár itt is. Nem tudhatod kivel sodor össze a sors, pl én is váltanék veled 1-2 vagy több levelet szívesen.
2013. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kutyából nem lesz szalonna.


A változást magad is akarnod kell. Kiírtad ide a kérdésed, oké, az egy dolog. Ha rád hajtanak itt is, ne csodálkozz, ahogy azon se, ha csak 'arra' kellesz majd nekik.


Próbálkoztál a társkeresővel, oké, próbáld újra és légy kitartóbb, nyíltabb! Már persze ha ott akarod megtalálni az igazit. Öltözeted igénytelen, hát frissítsd fel! Járj el közösségekbe. Ha nincsenek társaságok, ahova járhatnál, járj először magadban el sportolni, könyvtárba, stb. Ott majd megismerkedhetsz hozzád hasonló gondolkodású fiúkkal és lányokkal. Már persze ha nem leszel ott is visszahúzódó és szerény típus.


Így elsőre ezt tudom ajánlani!

2013. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te még nagyon fiatal vagy. Én ennyi idős koromban találkoztam az első párommal. Tudod hány sokkal idősebb nő van, aki 40-50 évesen keres párt magának? Persze nem az elsőt, de mégis hasonló cipőben járnak mint te.

Csak legyél kitartó és nagyon céltudatos abban, hogy milyen párt szeretnél. Én is itt találtam meg a párom, ezért nem kell kapásból mindenkit lerázni, de legyél óvatos. Sokan itt is csak a szexre hajtanak, mint a társkereső oldalakon. Barátkozzál, levelezzél. Minél több embert ismersz meg, annál több tapasztalatra teszel szert a kommunikációban. Ne keseredjél el, ha ezek közül a többség csak rövid ideig tartó ismeretség lesz.

Amikor egyedül voltam, akkor én is eljártam mindenféle programra, amire csak lehetett és nem az volt az elsődleges célom, hogy fiúzzak, hanem az, hogy társaságban legyek. Lehet ez egy nyelvtanfolyam, vagy táncóra, valamilyen sport, vagy egy egészségügyi masszázs. Én sem vagyok az a nagydumás, társaság középpontja, de nekem ezek beváltak, hogy nyitottabb legyek.

Próbálkozz! Nekem sikerült. :)

2013. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2013. febr. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!