Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentinnapra jó? Lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapra jó? Lányok ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány rengeteget találkozunk, átjön, beszélgetünk szinte minden nap, vagy másnap. Nem tudom h akar e tőlem valamit de hogy itt a valentinnap megkérdezem. Szóval a következőre gondoltam... Veszek 120 db kis mécsest ebből egy óriási szív alakot formázok a padlón körbe szórom rózsaszirmokkal, sütök valami fincsi sütit, és elzongorázom utána az egyik kedvenc számát. persze aztán vagy közbe elmondom a magamét h milyen szép meg h szeretem meg ilyesmi... :D

2013. febr. 12. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki :) 15/L
2013. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy édes istenem? :o Ez nagyon nagyon el van túlozva... látod a 15 éves lányoknak bejön.. na de érettebb lányok azért ezt már inkább.. na mindegy. túlzás és kész
2013. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok és 14 évesnek készülne.
2013. febr. 12. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen filmes megoldás, a való életben szerintem elég furán venné ki magát, de ha a lány is szerelmes beléd, akkor biztos örülne neki. Akkor viszont elég kínos lehet, ha ő csak haverkodni akar veled. Szerintem valami szolidabb is elég lenne egy 14 éves lánynak, mondjuk a kedvenc sütije, egy szál virág, vagy csak zongorázol, és utána szerelmet vallasz neki.
2013. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen egy 14 évesnek?... Nem biztos, hogy ez annyira egészséges.

Egyébként szerintem nyálas, én hülyét kapnék tőle, de lehet, hogy ő majd elájul.


21L

2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát ne haragudj de ez már túlzás... lehet, hogy én nem vagyok valami romantikus alkat, de ettől megfutamodnék.
2013. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én elég romantikus alkat vagyok, de ez túlzás. Főleg ilyen fiatalon. Elég a süti, aztán mondd el, amit érzel. Ha neki nem jössz be, nagyon bánnád a sok herce-hurcát a romantikázás megszervezésével. De a süti nagyon jó gondolat. Az lehetne szivecske alakú, ha nagyon vágysz a szerelmi illúzióra.
2013. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem jó az ötlet, minden lány szereti a romantikus cuccokat!
2013. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tökmindegy ,hogy a lány hány éves ha ő viszonozza azt amit te érzel akkor nagyon örülni fog neki!

De ha viszont nem érez irántad úgy, akk ez azért merész :D

18/L

2013. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!