Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl hamar lettünk oda egymásér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar lettünk oda egymásért, nem lesz unalmas?

Figyelt kérdés

A barátommal nemrég jöttünk össze, előtte inkább csak haverkodtunk.


Viszont pár hét alatt már úgy viselkedünk egymással, mintha több éve együttlennénk. (még nem feküdtünk le, nem erre gondolok)


Teljesen összhangban vagyunk, megnyíltunk egymásnak, sokat vagyunk együtt, minden jó.



De nem úgy lenne ideális kezdeni, hogy ne érjen véget azzal a dolog, hogy megunjuk egymást?

Normális módon az emberek ismerkednek előbb és nem nyílnak meg annyira hamar,nem?



2013. febr. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat aggódsz.
2013. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez nálam elég gyakori:D
2013. febr. 12. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:
megtaláltátok a másikban akire vágytatok!
2013. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben voltunk. Pár hónapig haverkodtunk, majd összejöttünk. De a "haverkodás" alatt is sokat beszélgettünk, így már viszonylag jól ismertük egymást, mikor összejöttünk. Nekem is olyan érzésem volt pár hét után, hogy már régóta együtt vagyunk, simán megnyíltam előtte, önmagamat adtam, mindent megbeszéltünk. De ez szerintem csak jó, hiszen így az elejétől természetesen tudtunk viselkedni a kapcsolatban. Már három éve együtt vagyunk, de még mindig nem untuk meg egymást, és még mindig fedezünk fel új dolgokat a másikban, még mindig érnek minket meglepetések - hiába éreztük úgy pár hét után, hogy már mindent tudunk. :)

Amúgy lehet tenni azért, hogy ne váljon unalmassá a kapcsolat. Keressetek úgy élményeket, ez lehet akár sportolás, kirándulás, főzés, társasjáték, romantikus vacsora, akármi. Próbáljatok ki időnként új dolgokat, így mindig meglesz az újdonság izgalma. Engem pl. a barátom fél év után vitt el először "igazi" étterembe - bár addigra teljesen megszoktuk egymást, én tök izgatottan készülődtem, kíváncsi voltam, milyen lesz, és kicsit olyan feelingje volt, mint egy ismerkedős randinak. Jó volt, új élmény volt. :)


22/L

2013. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!