Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy egyszerűen meguntátok a másikat, és ezért lett vége? Hogyan ne legyek unalmas egy idő után?

Figyelt kérdés

Félek, hogy megfog unni engem! Nem vagyok olyan felvágós nagybeszédű lány, inkább visszahúzódó a társaságban, de akiben megbízok, és KÖZEL engedem magamhoz nagyon jól elbeszélgetek, hülyülünk stb. De ehhez több idő el kell teljen, míg teljesen feloldódok...

Tehát nem vagyok olyan, mint a környezetemben levő csajok...de nem szeretném e miatt elveszíteni. Mit tehetnék, adnátok tanácsot? Mit tegyek, hogy ne legyek unalmas? 16L


2013. jan. 9. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A külön töltött idő teszi izgalmassá a kapcsolatot. Mert amit a másiktól "távol" töltesz idő azt el tudod mesélni, tudtok miről beszélgetni. amíg van miről beszélgetni addig nem igazán lehet unalmas egy kapcsolat. A távol töltött idő nem a munkahelyi bejárást takarja... ;)
2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
suli közben minden nap találkozunk...
2013. jan. 9. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Foglalkozz magaddal, a személyiségeddel. Általában azért lesz unalmas valaki, mert egyszerűen nincs önálló élete, személyisége.

Legjobban úgy tudod megállapítani, hogy unalmas vagy-e, hogy gondold végig, szoktál-e egyedül unatkozni. Ha igen, akkor találj ki valamit, mert ha magad unod a saját társaságod, akkor más is unja.

2013. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogyan tudom fejleszteni a személyiségem:(?
2013. jan. 9. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. ne lógj annyit a barátod nyakán. Fejleszteni meg úgy tudod a személyiségedet, hogy elmész pl. egy pszichodráma csoportba.
2013. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak direkt (ilyen például a fent említett pszichodráma) és indirekt fejlesztő módszerek. Indirekt módszer lehet egy jó könyv elolvasása, megtanulni zongorázni, salsázni, vagy ha ilyenekre nincs kereted, jelentkezz például az iskolaújságba riporternek. Az a lényeg, hogy csinálj minél többféle dolgot, találkozz minél több emberrel, olvass utána minél több mindennek. Így ha csak azt meséled el, milyen napod volt, már érdekes leszel, akármennyi idő után is :)
2013. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2013. jan. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!