Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért becsülik sokan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becsülik sokan ennyire túl a szépséget?

Figyelt kérdés
Költenek rá,aggódnak miatta,pedig ha valaki szereti a másikat,a lelkét szereti igazán.Szerintem.Szerintetek?
2013. febr. 13. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a csúnya emberek mondják... Ha valakinek olyan a külsője hogy ránézni sem tudsz lehet akármilyen a belsője. szexuálisan is vonzania kell a másiknak ahhoz hogy egy kapcsolat normálisan működjön. 23/F
2013. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
a külseje alapján fogsz odamenni hozzá nem a lelke alapján azt majd csak utána ismered meg, szóval szerintem mindkettőt szereted
2013. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban teljesen mindegy milyen az egyik, ha nem tetszik a másik. Lehet itt jönni a nagy okosságokkal a hogy csak a belső számít, meg egyéb elkeseredett emberek jelmondataival, de az az igazság, hogy a külső is legalább ugyanúgy számít. Másrészt meg először nem a lelkét látod amikor úgy döntesz, hogy leszólítasz egy csajt, szóval neked is fontos a külső kérdező, hiába tagadod is.
2013. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy lényegtele,hanem hogy az emberek fejében az a gondolat,hogy 90%ban ez számít,amikor"csak" 50.

Meg milliókat költenek plasztikára-a nők mellre,a férfiak farokra.

2013. febr. 13. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz! Olyan mint egy verda.. Hiába van benzined(belső szépséged), ha nincs akksid(elfogadható külsőd) mert anélkül nem indul a gép. De a nem szép emberek is megtalálják a párjukat, csak általában ők se festeni való szépségek lesznek. Nekem speciel nagyon fontos hogy milyen szeme van a lánynak. Fontosabb mint a segge, melle stb., de akkor is ezeket nézem meg legelőször. És ha nem üti meg azt a szintet ami tetszik el sem jutok a szemeiig.

22/F

2013. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki volt mér igazán szerelmes az tudja, hogy ronda embert is lehet a világ legvonzóbb férfiének látni.


Legalábbis én férfibe szerettem bele anno akire ránézésre tudtam vele barátságnál több nem lesz. De valahogy alattomos módon kiszépült. Én is azt hittem külső megfog belső megtart... de mér tudom, hogy ez nagyon nincs így. A szerelem nem ismer szépséget.

2013. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én épp ezért szopok... A csajok el vanna kényeztetve és nem állnak le egy magamfajta átlagos külsejű fiúval, mindegyik lány jóképű-magas pasit akar én se jóképű, se magas nem vagyok, szopi van...
2013. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!