Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagáljak, ha a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak, ha a szerelmem megvádolt, hogy én nyúltam le a pénztárcáját?

Figyelt kérdés

pár napja elveszítette, és nálam, pontosabban az utcán a ház előtt még megvolt, vagy lehet hogy kiejtette, és én azt mondtam, hogy biztos meglátom, ha ott van a földön. ma a szomszéd utcából hívták, hogy megtalálták, persze pénz nélkül, ráadásul most munka nélkül vagyok, teljesen le vagyok égve. nem kicsit elküldtem a... de most ezek után mi a tökömet csináljak? (nem lakunk együtt)

35f


2013. febr. 13. 18:09
 1/8 simson510 ***** válasza:
Ha nem te voltál, ne legyen bűntudatod, ha meg nem hiosz neked .. mennyen p*csába
2013. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Ezek szerint nem nagyon bízik benned, ami pedig egy kapcsolatban alapvető dolog. Ne legyél kiakadva, hanem mondd meg neki h baromi rosszul esik ez a gyanúsítás meg h nem bizik benned. Te ilyet sose tennél, te nem vagy olyan (erre még eddig nem jött rá???) stb bla bla bla sok mindent lehet mondani. Bár a bizalmat a tettek és a gesztusok alkotják nem a szavak azért érdemes mondogatni is hátha egyszer el is hiszi :)
2013. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért sokat elárul a kapcsolatról, ha ilyen felmerül benne...
2013. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagy szerelem lehet :D

mit csinálj? ne állj össze idiótákkal. más megoldás nincs.

2013. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a "szerelmed" első gondolata, hogy téged vádoljon lopással, akkor ez úgy szerelem, ahogy én Oscar-díjas vagyok. Totál gáz, erre nem érdemes több időt vesztegetni...
2013. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyennel megvádol valaki, az nem a "szerelmed". Ha nincs feltétel nélküli bizalom, azt megette a fene.
2013. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szakítottam vele :(
2013. febr. 15. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tökéletesen megértelek, igazad van. Egy ilyen eset után elég nehéz lett volna mosolyogva összebújni, vagy a boldog közös jövőt tervezni... Gyors gyógyulást!:-))
2013. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!