Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak? Ti mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom mindig is imádta szédíteni a nőket, de nem egy nagy don juan, szóval általában nem jár sikerrel.

Ma belenéztem a chat előzményeibe (tudom, tudom, csúnya dolog, de kíváncsi voltam). Egészen vegyes: a barátainak úgy nyilatkozott rólam, hogy mennyire jó, hogy ilyen rendes barátnője van, és mennyire jó ez az egész. Viszont jópár lánnyel teljesen nyilvánvalóan flörtölt, volt akinek ajánlatot is tett.

Ezek után ránéztem a facebook adatlapjára, és kiderült, hogy úgy van beállítva a kapcsolatunk, hogy csak én látom róla, hogy kapcsolatban van, senki más!

A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy volt egy elég rossz időszakunk, amikor randizott is egy másik lánnyal, de úgy jött haza, hogy nagyon megbánta, mert velem akar lenni.


Én komolyan nem tudom mire vélni ezt az egészet! Tudom, hogy nem csalt meg, nem is tudott volna, egész héten külföldön dolgozik, a hétvégét meg mindig együtt töltjük. De mégis, az egójának kell, hogy más lányokat húzzon, vagy mire véljem ezt?


Velem azóta az incidens óta tök jól érzi magát, ma előkarácsonyt tartottunk, és szuper ajándékot talált nekem, amire évek óta vágyom. A húgommal konzultált róla már két hónapja. Szóval nyilván fontos vagyok neki. De mégis, ezek a flörtölések...

Mit csináljak? Arra gondoltam, hogy nem szólok miatta, de mégis nagyon zavar :(


2012. dec. 21. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg külföldön van, mi a biztosíték arra, hogy nem csal meg? :/ Vagy ha esetleg, valaki igent mondd az ajánlatára, igaz h, csak szédíti a csajokat, de ez is megeshet. Megbeszélném a dolgokat vele az tuti, de én azt se értem mi a francnak flörtölget mikor van valakije :O
2012. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%

Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de a helyzetedet olvasva nekem arany életem van.


Lépj le!

2012. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ez zavar a dolog mindenképpen beszélj vele!!! Első a BIZALOM egy kapcsolatban, még a barátságban is nem ám a PÁROMMAL...

24/N

2012. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amíg dolgozik, egész nap chatelünk, látom ha otthagyja a gépet. Utána meg egész elalvásig be van kapcsolva a skypeon a kamera. Nem is tudna mikor megcsalni.

No meg amikor hazajön, látszik is rajta, hogy már régóta nem szexelt, szoktunk is azzal szórakozni, hogy hozza nekem a madárláttát :)

2012. dec. 21. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy ez nem megcsalás, de az ember nemcsak a hűséget várja el egy kapcsolatban, hanem a korrektséget is.

Nekem ez nem férne bele.

2012. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Beszélnék vele, de nem akarom elmondani, hogy belenéztem a beszélgetéseibe, nagyon szégyellem is. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy az ajándékomról mit beszélt, mert sokszor mondta, hogy ezzel meg azzal beszélt róla. Ez igaz is, és nagyon aranyos dolog, jólesett :)
2012. dec. 21. 22:18
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok lelépni. Volt már néhány barátom, két komolyabb is, de senkivel nem voltunk annyira egy hullámhosszon, mint vele. Ha most megkérdeznék, kivel akarom leélni az életem, egyértelműen azt mondanám, hogy a probléma ellenére is csakis vele!
2012. dec. 21. 22:20
 8/12 anonim válasza:
37%
Áltasd csak magad nyugodtan...
2012. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kedves Kérdező, ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésedet:

mit reagálj? Mit tegyél?

SEMMIT! Legyél boldog vele, éld leve az életed. Ő meg majd néha flörtöl más csajokkal. Aztán ha már 15 éve együtt vagytok, és már unalmas vagy neki, akkor meg is fektet másokat.

Te ez ne zavarjon, hiszen egy hullámhosszon vagytok. Te csak legyél boldog!

2012. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt se tartom korrektnek,hogy csak Te látod, hogy kapcsolatban van.(jó tudom, a facera nem kell adni)

De szerintem fel kellene vállalni kívülállók számára is a kapcsolatotokat.

Erre amúgy hogy jöttél rá?

2012. dec. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!