Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit tennétek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tennétek, hogyha barátnőtök titokban találkozgat egy pasival (régi ismerősével)?

Figyelt kérdés

Tudom egyszerűbb lenne rákérdezni.De érdekesen módon minden nap beszámol arról hogy mit csinált de ez a dolog valahogy kimaradt, gondolom kamuzna valamit. Csak úgy jöttem rá hogy picit "nyomozgattam" utána mert alapból nem bízok benne tejesen (ezt nem akarom firtatni hogy miért de meg van rá az okom) csak az a baj hogy nagyon szeretem.

25/f


2013. febr. 13. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak régi barát, abból nem csinálnék problémát. Egyéb esetben pakolhat a leányzó.
2013. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem bízol benne, ő hazudozik... Miért nem bízol benne, ő pedig miért nem tud őszintén beszélni veled? Előbb ezekre találj választ, aztán jöhet a pasi ügy.
2013. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:24 valasza a megoldas.
2013. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem mondja meg. Így értem a kérdezőt, ha nem volna semmi, megemlítené. Gondolkodj el mit szeretnél, ehhez mérten cselekedj. A szerelem kevés, kel a bizalom, ha nincs, akkor alap sincs. Ez csak tanács.
2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bízom mert ismerem a múltját és sok pasija volt ,volt úgy ,hogy egyszerre többel is kavart. Tudom hogy nagy részben féltékeny is vagyok... És pont ez az ,hogy úgy érzem hogy mindent megtudunk beszélni őszintén, de ez a dolog kimarad. Persze mindig azzal jön hogy nem szeretett így senkit mint engem.
2013. febr. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!