Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy régi csalódás miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi csalódás miatt nem bízom a férfiakban?

Figyelt kérdés

Ősszel volt egy pár hónapig tartó "kapcsolatom".

Teljesen belezúgtam a srácba, gyönyörű volt és gyönyörű dolgokat mondott.

Aztán kiderült, hogy végig összevissza hazudozott és miután lefektetett ott is hagyott.



Most alakul valami egy fiúval és egyszerűen nem tudok hinni neki...:(


Pedig nagyon korrekt és őszinte ember, de mégis...Ismerem, mert haverok voltunk a kapcsolat előtt, de most hogy ez van, kicsit bizonytalan vagyok...



Honnan tudhatnám, hogy ő őszinte velem és nem csak azt mondja, amit hallani akarok?

Mindenki szerint paranoiás vagyok és nagyon rossz, hogy rögtön így állok hozzá, de az őszi eset után nem szeretnék még egy olyat átélni....



2013. febr. 12. 14:06
 1/3 Problem? ***** válasza:
Emberismeret illetve tapasztalat.Tapasztalatot meg csak sok rossz döntéssel szerzel.
2013. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen adj neki esélyt, ismerd meg minél jobban mielőtt belemész bármi komolyabba, de az ember élete során sokszor csalódik. És tapasztalatokkal gazdagodik.
2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni,engem jobban átvertek mint téged,sokkal jobban,de mégis adtam esélyt egy új fiúnak uganúgy és megérte :)Természetesen azért óvatosabb vagyok ;)
2013. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!