Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdemli meg, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemli meg, hogy vele legyek, mégis a szívemben legbelül érzem, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

6 éve, hogy együtt vagyunk, első kapcsolat mindkettőnknek, még szinte gyerekek voltunk, mikor összejöttünk. Az utóbbi időben nagyon sokat civakodunk, harcolunk, mint két ellenfél. Én tudom, hogy nem ő az igazi nekem, nem tartja az ünnepeket, sosem kért még bocsánatot, ha megbántott, nem is tepert értem, ha lett volna indoka, a suli mellett sok a házi tendő, amit szívesen csinálok, de már lelkiekben belebetegszem, hogy semmiben nem segít. Nem fontos neki semmi, csak hogy időben egyen, és edzzen. De kérdem én, hol vagyok ebbe benne? Miért nem tudok elvonatkoztatni a rossz dolgoktól, miért van az, hogy 100ból 99 ember elhagyná, én meg alig tudom rávenni magam a lépésre?

Hozzáteszem nem dolgozik, huszonéves, levelezőn tanul, a gyúráson és az evésen kívül nem foglalkoztatja nagyon más.

Kapcsolatunkról: mióta együtt vagyunk nem mentünk emberek közé, vagy szórakozni, állandóan csak a négy fal és a házimunka a suli mellett.

Én magam sem értem az egészet.



2013. febr. 13. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
csak.lepj.le.
2013. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy ezt kéne tegyem, de... félek nem találok olyat aki tetszik is és normális is.
2013. febr. 13. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Van hova elköltöznöd? Mert akkor lépj le.Ha nálad lakik,akkor rúgd ki.
2013. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ennél csak jobb lehet
2013. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tisztában vagy vele magad is, hogy lépned kéne, akkor már jó úton jársz.


A dolog, ami mellette tart, az minden bizonnyal a megszokás. A hat év alatt beleszoktál egy életformába, amit nehéz feladni. Az, hogy nem mentetek emberek közé, a legnagyobb, legbutább hiba, amit igen sok pár elkövet (bocsi, de tény). Elfordulni a barátoktól, elzárkózni a világtól pont azért rossz, mert ha tönkremegy a kapcsolat, nehéz visszatérni, nehéz változtatni. Per pillanat a kapcsolat jelenti a komfortzónádat, és nem meglepő, ha nem akaródzik elhagyni azt.


Két dolog közül kell választanod:


1. maradsz, ahogy vagy: elhanyagolnak, boldogtalan vagy, veszekedtek, kínoz a tudat, hogy lépned kellene, és az is, hogy gyenge vagy, hogy megtedd, ráadásul a saját idődet rabolod. A saját esélyedet veszed el a hamis biztonságért cserébe.

2. lépsz: otthagyod a fenébe, vállalod a kockázatot. Nem könnyű, mert meg kell dolgozni a sikerért, és lehet, hogy lesz részed csalódásban és elutasításban is. Így viszont megadod magadnak az esélyt, hogy boldog kapcsolatod legyen.


Attól, hogy nem találsz mást, nem kell félni. Ennél konkrétan a semmi is jobb, én úgy látom, veszítenivalód nincs. És egyébként is, miért ne találnál mást?


26F

2013. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolom így, mert mellette teljesen elvesztettem az önbizalmam. Van olyan barátnőm, akivel évek óta most találkoztam először, és rám sem ismert a tekintetben, hogy nem nevetek már annyit, nincs jó kedvem, és nem derültünk annyit mint akkor. Lehet, hogy emiatt is van az, hogy mióta a párommal együtt vagyok és romlik a dolog(1,5éve), senki sem érdeklődik irántam? Te fiú vagy, mit gondolsz erről?
2013. febr. 14. 16:06
 7/8 A kérdező kommentje:
2. hozzászólónak: egyelőre a suli miatt egy albérletben lakunk, de nyáron hazaköltöztünk volna, mert én idén befejezem a sulit
2013. febr. 14. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

>Lehet, hogy emiatt is van az, hogy mióta a párommal együtt vagyok és romlik a dolog(1,5éve), senki sem érdeklődik irántam? Te fiú vagy, mit gondolsz erről?


Ezt úgy érted, hogy más fiúk nem érdeklődnek irántad, vagy úgy, hogy a barátok/ismerősök hanyagolnak el?

2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!