Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megvonja tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megvonja tőlem a csókot, mert nem szeretkezek vele. Érthető, hogy ki vagyok akadva rá?

Figyelt kérdés

2 és fél éve járunk,mindig együtt alszunk (néha nála,néha nálam),szeretjük egymást,de vannak időszakok,mikor nincs kedvem szeretkezni. Egyszerűen csak fárasztó a korán kelés,a suli,a tanulás,meg az egyéb programok. És ő nem érti meg,hogy néha fáradt vagyok már hozzá,vagy szimplán csak nincs kedvem hozzá épp.

Most az a helyzet,hogy már 2 hete nem volt köztünk semmi szexualitás,és betelt nála a pohár,és kitalálta,hogy akkor ő nem ad addig csókot,amíg nem lesz szex. Azzal indokolta,hogy neki a szex a fontosabb a párkapcsolatban,nekem pedig a csók,és így meg fogom érteni,hogy milyen rossz neki szex nélkül. Ez történt tegnap este. Én nagyon kiakadtam ezen,mondtam neki,hogy gondolkodjon el rajta,mit is mondott,de aztán inkább aludtam,mert nem volt kedvem veszekedni. Úgy tűnik,tartja magát a tervéhez. Ha ma is folytatja,akkor haza fogom küldeni. Jogosan? (az már mellékes,hogy valentin nap van...)

Persze,megértem hogy rossz neki,én is jobban érzem magam,ha szeretkezünk,de szerintem ilyet azért mégse kéne csinálnia. Úgy érzem,ez "zsarolás",és nagyon rosszul esik.

20/L


2013. febr. 14. 14:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
20 évesen két napot nem kellene kibírnod szex nélkül, sőt ilyenkor még a napi többszöri játszik bőven ...
2013. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha már 20 évesen ilyen vagy,nekem nem kellenél,ne haragudj. Mi lesz később?
2013. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben igaza van a barátodnak, örülhetsz hogy csak ennyivel megúszod idézőjelben.
2013. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Minnél jobban akarja annál jobban nem fogod neki megadni. Nőből vagy és ti ezt csináljátok (nem negatív célból mondom ezt). Hasonló szitu volt nálam is meg az exemmel, mert volt 1 idő amikor tényleg semmi nem volt. Van egy sejtésem, hogy megromlott a kapcsolat mert akárhiszed akár nem nekem is 2,5 év volt a kapcsolat és tropára ment. Együtt laktunk megszokottá vált a dolog. Nem baj az ha nincs kedved szexelni akkor ha valóban szeret nem megvonja tőled azt amit te szeretsz hanem még többet ad belőle, hogy elnyerjen téged újra! legalábbis én ezt tettem és bevált :)


21/F

2013. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hát azért 2 hét szex nélkül az elég sok a ti korotokban. Legalább is szerintem. Viszont erőltetni sem szabad...
2013. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
ahogy te mondhatod hogy nem szexelsz ő is mondhatja hogy nem csókolózik veled,most kvittek vagytok
2013. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 ASOT ***** válasza:

Ha 3-4 napról lenne szó azt megértem.

De hogy 2 hétig semmi na azt már nem egészen.

Szóval valamennyire jogos, habár nekem ez úgy humorosan jön le :)

De ezért ne küld haza.

2013. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló írta, hogy nem megvonnia kellene tőlem a csókot, hanem inkább többet adni belőle. Úgy valószínűleg többet érne el, mint így.
2013. febr. 14. 15:07
 9/28 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha a pasi nem akarja a szexet? Mert nálunk ez így van :( Jó ha van havi egy alkalom :( 22 vagyok
2013. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem 2 hetet simán ki lehet bírni, főleg ha már 2 éve együtt vagytok... Ez olyan gyerekes, hogy ha te nem adsz ezt, akkor én nem adok azt... A helyedben én elgondolkodnék a kapcsolaton...
2013. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!