Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » És ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És ilyen helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Most járok valakivel, de egyfolytában veszekszünk, és jelenleg nem szólunk egymáshoz sem, mindig azt mondja hogy én nem teszek semmit ezért a kapcsolatért... Szakító okoknak felhozta h nem hordom úgy a hajam, ahogy ő szeretné, meg nem öltözködöm úgy, meg hogy nem vagyok elég találékony és szerinte merev vagyok mikor együtt vagyunk, de nekem ő az első barátom és az első pár hétben meg pláne nem tudok teljesen spontán csinálni vele MINDENT. Ráadásul mérgében még azt is mondta h mégsem tudom pótolni a volt barátnőjét. Mindenki azt mondta hogy nem teljesen normális ez, meg hogy jobbat érdemlek de valahogy nehéz lépés lenne hogy szakítsak vele. Meg még az első pár alkalommal mikor még nem jártunk csak találkoztunk, én nagyon nehezen vettem rá magam, mert valahogy ha találkozásra kerül a sor eleinte elbizonytalanodom, Ez normális?:/

2013. jan. 29. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez nem egy normális kapcsolat.Egy normális kapcsolatban boldog vagy,és a párod tisztel Téged.Itt nem ilyennek tűnik a helyzet,tehát lépni kell,méghozzá időben!
2013. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy bizonytalan vagy az normális, de amit a srác művel az nem. Egy igazi "hisztikirálynő".

Mondd meg neki, hogy akkor pótolja a pótolhatatlant és lépj le. De komolyan. Nem kell neked olyan srác, aki csak leépíti az önbecsülésed, vagy igen?

Ugye, hogy nem.

2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok ezt a p.csába,itt mindenki csak birtokolni akar,meg a másikat megváltoztatni
2013. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dobd mielott o dob téged. Ő megerdemli hogy dobják, te nem. Ezért kelm neked lépni elobb.

Ez meg sz.r duma hogy nem tudod pitolni a volt baratnojet.en fel is haborodtam volna mar reg hogy csak citrompotlonak hasznalt. Vágd már ki! Kicsi vagy még ahhoz hogy rögtön ilyen gyökérrel kezd a párkapcsolati tapaszralataidat. Majd 24-26 évesen jöhetnek a bunkok,de akkor már nem fogsz ide kerdest irni csak simán hókon b.szod és kivágod az ajtón.

2013. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi a francnak jártok ha még fel sem tudsz oldódni mellette? Amit ő mond az tök jogos lenne 1-2 év után. De nem így az elején. Amúgy meg tök világos hogy nem vagy elég jó neki.

A vége is ugyanaz: Mi a ráknak neked kapcsolat ha ennyire töketlenül állsz hozzá? Főleg hogy mégcsak egy normális barátot se tudtál választani? :D

30F

2013. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szakíts vele, mert csak azért van veled, hogy az előző csaját kiheverje veled, de hát ez se jön neki össze, mert nem úgy hordod a hajad ahogy ő szeretné, és nem úgy öltözködsz. A volt barátnőjét akarja belőled csinálni, de az nem Te vagy. = nem szeret téged. :(
2013. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!