Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változik meg a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változik meg a férfi kép a szemetekben, ha látjátok, hogy ki tudják használni?

Figyelt kérdés
Párom észre sem veszi...engem idegesít... Tudnátok példát mondani, hogy nálatok hogyan jelenik ez meg? Egy ideig azt hittem mindenkinek jót akar, majd ennek teret adtam, de ez kihasználás már. Főleg, hogy az én káromra csinálja ezeket... Egyáltalán mi számotokra a kihasználás? Köszönöm

2013. febr. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

erőteljesen

nem tud nemet mondani, vagy egy határt húzni, az egyik nemnél sem a legjobb

2013. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számodra mit jelent a kihasználás? Miben nyilvánul ez meg?
2013. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alapjaba veve altruitiv szemelyiseg vagyok...sajnos...es megis annak tunik nekem. Kihasznalas szamomra az, ha meroben nem egyenlo a ket fel segitokeszsege, vagy pofatlanul sokszor nagyot kernek, majd ha mi kerunk arra nem a valasz. Elso valaszolo jol mondja...nem tud nemet mondani. :(
2013. febr. 14. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok féradt, de ez milyen nyelven van?? Nekem tök értelmetlennek tűnik, valahogy nyelvtanilag nem áll össze a kérdés...
2013. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése. Keress olyat, aki nem használ ki. Van. A többieket lesz@rhatod. Hajrá!
2013. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!