Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük még karácsony Előtt h. Valentin-napkor megajándékozzuk egymást!

Most kiderült, hogy nem kapok tőle semmit, mert nem tudja mit lehetne nekem adni. Rengeteg dolgot mutatott amire azt mondtam h. gyönyörű vagy nagyon szép és nem drága dolgok voltak, de tényleg nem azok!

Most pedig mondta nekem h, nekem nem tud semmit se adni, mert válság van és nem tudja minek örülnék.

De miféle válság ha ottohn van 30 ezer Ft-ja és már mikor megbeszéltük?

Nekem az rosszul esik, és közöoltem vele, hogy néha, de tényleg csak NÉHA, évi 1-2x megajándékozhatna (születésnap és karácsonyon kívül) h. lássam, hogy szeret és kedveskedik nekem.

Most én érzem magam kellemetlenül, hogy egy önző dög vagyok, akinek az ajándék számít közben nem így van, vagy ő a hülye, hogy nem figyel rám kellő képpen és nem a megbeszélt dolgok szerint tartja magát a dolgokhoz?!


Végül is, nekem fájna h. adnék neki valamit és ő pedig semmit, ezért nem vettem én sem semmiféle ajándékot!


Ti hogy látjátok a dolgot?


Kérdezzetek tőlem bátran ha szükséges! :-)


18/ L és 18/ F



2013. febr. 13. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
nem kell szerelmesnek lenni, akkor nem lesznek ilyen problémáid. ilyen egyszerű.
2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem készül valamivel, csak neked akarja beadni, hogy nem, így nagyobb lesz a meglepetés.
2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tanultuk etikán, minden embert máshogy kell szeretni. Van, akinek az érintés a fontos, van akinek az értékes idő, van, akinek az ajándék, van, akinek a dicséret, és az utolsó most nem jut eszembe.

Ha a barátodnak az érintés a fontos, és te sokat simogatod, akkor lesz elégedett. De ha az érintés a fontos neki, és veszel egy csomó ajándékot, hiába az igyekezet, nem tudod vele kielégíteni. Elég hülye példa, tudom, de attól még, hogy neked ajándékra is szükséged van, hogy érezd a törődést, nem vagy rosszabb, szánalmasabb ember, mint más. Biztosan meg tudod vele beszélni.

2013. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Az is lehet, hogy igazából vett ajándékot csak húzza az agyadat, mert tudja, hogy van hatása. :)

És ha tényleg így van, akkor nagyon meg fogsz lepődni, örülni fogsz mint állat...csakhogy te nem vettél neki semmit! :D

2013. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs barátom, de én is örülnék neki, ha megajándékozna, karácsonyon és szülinapon kívül, mondjuk egy nap (és nem valentinnap, mert azt ki nem állhatom) betoppanna egy szál virággal a kezében... vagy valami cserepes virággal... máris érezném a figyelmet és a törődést és hogy még mindig fontos vagyok neki.
2013. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves megnyugtató válaszokat! Van, aki azt mondta h. szánalmas hülye idióta vagyok, hogy "követelőzöm"

Kedves válaszolók közül, akik írták h. biztos megakar lepni! Bár így lenne! Ismerem őt és nagyon egyenes és őszinte ember, ami persze jó, de néha rossz lelkileg!

2013. febr. 13. 18:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hantázik a barátod és biztosan meg fog lepni valamival, figyeld csak meg, h így lesz és ne légy szomorú ha csak este adja oda akkor sem :D amúgy mióta vagytok együtt?? 25/f
2013. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfinak nem az erőssége mit vegyek. De tényleg nevetséges hogy mennyire nem. Az agyuk mintha ilyen téren üres lenne XD párom egyszer elmesélte hogy gondolta végig mit vegyen de vagy napokig hosszú perceken át törte a fejét aztán feladta... "ami nem megy ne erőltessük" alapon.

Bár szerintem tényleg kicsit smucig a párod... Az én barátom folyton meg akar hívni vagy venni valamit, de nem engedem meg neki. Nem szeretem ha rám költenek. Nagyon ritkán - hogy megmaradjon a férfi önbecsülése - megengedem :)

2013. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Utolsó: Nagyon aranyos párod lehet. :)

Kérdező: Esetleg, még csinálhatod azt, hogy ne érezd magad rosszul, ha aztán meglepnek, hogy te is veszel neki valamit és ha mégsem lepne meg semmivel, elteszed amit vettél, és odaadod szülinapra. Vagy karácsonyra. :)

2013. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát régen kifizette a kettőnk kajáját, most már csak úgy menne velem étterembe, ha a felét kifizetném!.... :-S

és csak 1500 Ft lenne a fele, mert van kedvezményünk!

egyébként 2 éve és 4 hónapja vagyunk együtt.

2013. febr. 13. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!