Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok,30-on túl, mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,30-on túl, mi a véleményetek a netes társkeresőkről?

Figyelt kérdés
36 vagyok, elvált, van egy kisfiam. Jó lenne találni valakit, ezért gondolkodom rajta, de egyelőre nem merek regisztrálni. Idegen a dolog, ciki, hogy meglátnak az ismerősök, hogy nem tudok mit írni, stb. Meg olyan fura kicsit, mint egy vásáron, keresgélek, mintha csak egy ruhát szeretnék venni, áááá nem tudom. Akinek van tapasztalata írna nekem? ! Érdemes kipróbálni? És melyiket? Kösz!
2013. febr. 14. 23:03
 1/5 fospuska ***** válasza:

az ismerősök egy normálisabb társkeresőn csak akkor látnak meg,ha ők is be vannak regisztrálva.:)

nyugodtan elkezdheted,de gondosan figyelj oda,melyikre regisztrálsz. egy "felkapott" oldalon 30+-osként a csitrik közt nem valószínű,hogy sikerül. :)

2013. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, de 30+-osként melyikre érdemes? totál kezdő vagyok a témában :)
2013. febr. 14. 23:12
 3/5 fospuska ***** válasza:
lovebox.hu szerintem a kategória legértelmesebbje.régebben fizetős volt,most nem tudom,de sokkal jobbnak tartom az összes többinél,ami a társaságot illeti.
2013. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Randivonal illetve a Nők Lapja társkeresője az, ami komolyabb és idősebb a korosztály.

Viszont ha eredményes akarsz lenni, akkor mindenképpen elő kell fizetned, mert több szolgáltatást kapsz.

Miért kéne szégyellened az ismerőseid körében, hogy társat keresel? Ez nem elítélendő dolog. Nem szeretőt keresel.

Fontos, hogy az adatlapodon az látszódjon, hogy te komolyan gondolod. Meg kell tanulnod levelet írni és kezdeményezni a nőknél. Nem szabad elkeseredned, ha kezdetben nem kapsz választ a leveleidre.

Én is társkeresőztem, van tapasztalatom.

2013. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

egyébként nő vagyok :) bocs ha ez nem derült ki a kérdésből

2013. febr. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!