Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk-lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Nektek mi a véleményetek a társkeresőkről?

Figyelt kérdés

A napokban felnéztem egy "vallásos" társkeresőre kíváncsiságból. Aztán egy ál-emailcímmel regisztáltam magam, fotó, adatok, nélkül, hogy mások képeit meg tudjam nézni. Csak egy mondatos bemutatkozószöveget írtam (az is hülyeség), mert ennyit minimum kért a rendszer.


És alig telt egy kis idő, már jöttek a levelek a férfiaktól, hogy szívesen megismernének, küldjek képet magamról, köszönik, hogy megnéztem az adatlapjukat (van, aki úgy írt, hogy nem néztem meg az adatlapját), meg bemutatkoztak egy pár sorban ők is... De garantálom, hogy ezek a bemutatkozásos szövegek úgy működnek, hogy Ctrl+C Ctrl+V, és minden lánynak bemásolják...


Aztán elgondolkodtam, hogy én nem szívesen ismerkednék fiúkkal a társkeresőn, hiszen egy nagy csomó lánynak küldhetnek üzit egy nagy, meg ha netán összejövünk, akkor lehet, hogy már annyira "rabja" ennek az ismerkedésnek (jó kis levelezgetések, képküldések, beszélgetések), hogy nem is állna le vele.


Jó, tudom, ennek is vannak pozitívumai, és negatívumai is, mint minden másnak... de ez nekem furcsa.


Ti hogy vagytok ezzel?



2012. dec. 4. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
én nem próbálnám ki, biztos f@szig van fakekel
2012. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a nőknek értelmetlen párt keresni társkeresőkön mivel szinte minden férfi csak arra képes hogy a farkát círogassa a webcam előtt :D
2012. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 jekyll-fan ***** válasza:
100%

nekem volt egy 2,5hónapos kapcsolatom társkeresőről, meg Életem Szerelmét is egy társkeresőn ismertem meg még több mint 1,5 évvel ezelőtt, és Vele azóta már összesen 9hónapig voltam együtt (sajnos 3részletben, és sajnos már nem vagyok vele :( de hát ez van, ez most nem lényeg, főleg, hogy egy nap majd úgyis újra Vele lehetek :D), és elég sok ismerőst, sőt havert, barátot szereztem ilyen oldalakról, úgyhogy én tele vagyok pozitív tapasztalattal :D persze volt néhány negatív is, de jóval kevesebb, mint amennyi pozitív :D

16/L

2012. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hm, igazatok van! :)

Sok a fake is, meg a hormontúltengéses...

Meg biztos ezer lányt szédítenének mellettem. De mondom, nem az a célom, hogy ott ismerkedjek, csak felnéztem. De ha még írtam volna egy szuper bemutatkozószöveget, és szexi képpel, akkor még megérteném ezt...

2012. dec. 4. 20:19
 5/15 Thom12 ***** válasza:

Miért pont "vallásos" oldalra néztél fel?

Elárulod a nevét is.

Amúgy a brmásolgatásban igazad van,

de szokás fazonírozni rajta. Amúgy

én

már 2 éve leálltam, mert az előte lévő

8 év alatt kb 20 válasz érkezett, magától

egy lány sem írt rám, és kapcsolatom

azóta sincs! Úgyhogy nem értem milyen

"jó kis levelezgetésről" beszélsz!?

34/F

2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért vallásosra, mert vallásos vagyok, és kíváncsi voltam, hogy ott milyen az élet...

De nagy buta vagyok! Beírtam a Google-ba, hogy "keresztény társkereső", aztán olyat dobott ki, ami nem is az, én meg arra mentem rá... szóval a ranidvonal.hu-n voltam, de amint most kiderült, az nem vallásos. Akkor már meg sem lepődöm a sok fura ember láttán :)


Jó kis beszélgetés attól lehet, hogy más szokott, mert Neked csak 20 válasz érkezett (ez nem gúny), de én sem tudhatom ezt, természetesen. Csak a képküldözgetés, meg a flörtölgetések, meg talimegbeszélések, meg ilyenek...

2012. dec. 4. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Jahhh, melyik az az oldal?
2012. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tessék, ítélkezel, és nem is jó helyen jártál!

Ha keresed azt, mint az ezüstöt, és mint a kincseket kutatod azt...

2012. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jól van na, elnézést!

De akár vallásos a dolog, akár nem, igazak a társkeresőkre a fenti dolgok! A nem vallásosra pláne...

2012. dec. 4. 20:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha figyelmeztetvén a bölcsességre a te füleidet, hajtod a te elmédet az értelemre...
2012. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!