Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Ugye jól érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ugye jól érzem, hogy direkt csinálta ezt az exem?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 2 hónapja ért véget a másfél éves kapcsolatom, viszont ma van az exem születésnapja. Írtam neki egy sms-t fél 1 körül (akkor jutott eszembe, s mivel feledékeny vagyok gondoltam gyorsan felköszöntöm.), ő pedig egy fél óra múlva visszaírt ezzel a szöveggel: "Köszönöm szépen! Jól esett, hogy gondoltál rám:)".

Aztán ma reggel csörög a telefon (ő hívott) és kérdezi, hogy ki küldte neki az sms-t. Bemutatkoztam (o.O) mire ő: "úh na ba$sza meg, csak nem tudtam, hogy kié ez a szám" és letette köszönés nélkül (megjegyzem teljesen lekezelő/lenéző stílusban beszélt egész idő alatt). Azt tudni kell róla, hogy minden telefonszámot szinte fejből tud, és kétlem, hogy elfelejtette volna az enyémet 1,5 év napi 2-3szori hívás után :)


Ugye jól sejtem, hogy ez az egész csak arra ment ki, hogy rúgjon belém egy utolsót (meg azért mert megbánta, hogy válaszolt az sms-emre) ? :)


23/F


2013. febr. 15. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bosszúszomjas nők gonoszak tudnak lenni néha. És igen, szerintem direkt volt, nehogy bármit is beleképzelj véletlenül az éjszakai kedves sms-be.
2013. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon úgy hangzik, hogy direkt csinálta. Néhány embernek nehezére esik békésen lezárni a kapcsolatot.
2013. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyertelmu :)

Nevess csak ezen egy jot.

2013. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így akarta jelezni, nem túl udvarias módon, hogy nem tart igényt semmiféle kapcsolattartásra, még szülinapon, ünnepeken sem.
2013. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Örült hogy köszöntötted,de utána gondolt egyet és felhívott hogy nehogy már azt gondold hogy most Ő örült neked. :-D Gonosz egy nő lehet. :-P
2013. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
épp az ilyenek miatt írtam az exem szülinapjára, hogy rohadjon meg :D
2013. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem hasonló volt. Tudta, h felkavar és akkor párnapra szakitásután irt gey smst, h megyeke falunapokra, mert van egy hely a kocsiba s h megismert egy Imolát aki mar volt nála, meg hasonló hantázások, aztán másnap megtudta h megyek Félszigetre, és irt egy smst pont előtte hogy "Szia golyó, hozz egy fél liter vizet munkaba, mert elfogyott s amugy megyunk félszigetre, jössze?" Na akkor felvesztem s megmondtam a maamét, h lenyugodhatna már
2013. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem felkavarni akartam, úgy voltam vele, hogy másfél év párkapcsolat után annyit azért még jelentünk egymásnak mint normális emberek, hogy felköszöntöm. Hisz mindenkinek jól esik a szülinapi köszöntés :)

Hát, több köszöntést tőlem nem kap. :P


Ui.: igen, utólag jöttem rá én is, hogy milyen "gonosz" igazából, mikor a "rózsaszín köd" már elenyészett.

2013. febr. 17. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindenki igényli, hogy az ex köszöntgesse jeles alkalmakkor. Csak hát ezt azért finomabban is a tudomásodra hozhatta volna.
2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez direkt csinálta, jól sejted. Egész biztosan tudta, hogy ez a te számod, csak kicsinyeskedni akart egy sort. Én a mai napig tudom fejből az összes komolyabb szerelmem számát, még az első szerelmemét is kívülről tudom, pedig kb. 10 éve volt már:)


27 L

2013. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!