Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátom nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátom nem keres?

Figyelt kérdés
A barátom már pár napja nem keresett és üzenetekre és sms-re sem válaszol, kaptam tőle ajándékot is meg hívott magával sok helyre és úgy látszik szeret, deh nem tom mit tegyek, felhívjam ,írjak neki üzenetet vagy ne?
2008. jún. 5. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
írj neki h:szia mizu veled? mikor fogunk talizni meg ieneket...
2008. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel, lehet, hogy valami nincs rendben.. ha az sms-ekre sem reagál. Én már 2 sms után elkezdenék aggódni, hogy nem történt-e valami baja.
2008. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fölhívtam és megbeszéltünk egy találkát és akkor majd mindent megbeszélek vele :) deh attól még írjatok tippeket mert nem biztos, hogy utánna keresni fog!
2008. jún. 5. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
mással prütyköl
2008. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem ne türelmetlenkedj a pasik nem szeretik!Hidd el tapasztalatbol mondom!
2008. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakitani akar.Sajnállak.Feroooo
2008. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van amikor csak szukseguk van egyedulletre, s minden srac ezt maskepp fejezi ki. menj ki beszelj vele ne aggodj nem biztos h minden annyira nagy dolog:)
2008. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben van megbeszéltük a dolgokat :)
2008. jún. 7. 11:06
 9/10 anonim válasza:
?
2010. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy pasi akkor nem keres ha nem akar keresni!!!Ezt jegyezd meg!

Velem is ez van most,de én már agyalok rajta....nem akart ő átverni nem az ő hibája...lehet komolyan gondolt...de egyszerűen elmult az érdeklődése,vagy más érdekli már,de a férfiaknak nincs akkora erejük elénk állni és elmondani azt hogy ne haragudj már nem érdekelsz,könnyebb elbujnia felelősség elől....felejtsd el,te többet nyersz,de kivancsi vagyok,hogy mit mond!!:)

2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!