Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú vagy a lány legyen, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú vagy a lány legyen, , husisabb"?

Figyelt kérdés
Átlagos testalakatú srác vagyok, viszonylag izmos, csak egy kis hassal (nem kockás, de nem is lóg). Normális, hogy azt várom el egy lánytól, hogy ugyan ilyen legyen, vagy vékonyabb. Ti magatokhoz képest inkább vékonyabb vagy ducibb partnert szerettek inkább?
2013. febr. 15. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen mindegy.
2013. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

én szeretem a mackós testalkatú fiúkat, akik magasabbak.

talán az ideális ha a fiú termetesebb a lánynál, legalábbis az ad olyan "meg tud védeni" érzést.

2013. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NagyD1990 ***** válasza:
Ez emberfüggő. Ki milyen alkatú lányokat szeret. Én momentán a nálam alacsonyabb és vékonyabb lányokat szeretem. Mondjuk ez érthető, hiszen nem érezném férfinak magam egy olyan lány mellett, aki akkora mint én.
2013. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális. Miért lenne az probléma, hogy normális testalkatú lányt szeretnél ? Van aki ilyet, van aki olyat szeretne. Aztán megszeret valakit a testével együtt és később meg az tetszik neki, ilyen is van.
2013. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 175cm/62 kg vagyok, inkább magasnak számítok, és vékonyabbnak.

Nekem a magasabb pasik szoktak tetszeni, és a vékonyak. Na nem ilyen csontváz vékonyak, hanem a formás vékonyak :)

Most is egy ilyen tetszik.

2013. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne azt mond, hogy "elvárom" hanem azt, hogy "a vékony tetszik" ...úgy jobban hangzik.
2013. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök m1... csak szeressem a lányt...
2013. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!