Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (13-17 éves fiúk! ) Nektek...

(13-17 éves fiúk! ) Nektek bejön ha egy lány egy kicsit husisabb?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt gyakorikérdések.hu-n ilyesmi kérdéseket, hogy milyen lányok tetszenek a fiúknak stb. És akik azt mondják,hogy bejön a husis az általában ilyen 22 éves. A fiatalabb korosztálynak csak a nagyon vékony tetszik? Én se vagyok kövér,de sovány se. Bár sokan mondják,hogy vékony vagyok mert ruhában nem látszik a felesleg, ami nekem a hasamon van.

(14/L, 170 cm 60 kg)


2012. jan. 10. 19:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Legfeljebb csak állati hízónak.
2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is 170 vagyok és 60 körül, de én sovány vagyok

19/f

2012. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak a hasamon van egy kis felesleg.:) De anyum azt mondta, hogy nekem ideális ez a súly, meg ennyi centihez pont ennyi a jó súly. Hát én azért örülnék egy 57-nek. De majd egyszer sikerül:))
2012. jan. 10. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy. Én már felnőtt nő. Elmondom, hogy sajnos a fiatal fiúk buták nagyon - tisztelet a kivételnek. Úgy a 30-35 éves fiúknak majd igenes - egy részének - már bejön az a lány, aki igenes husisabb egy picit és nem csontkollekció.

Szóval ne kapkodj el semmit. A te saját testedért is idővel szeretni fognak - ha most még nem. Csak a fiúk késő nőnek fel.

2012. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

folytatva...

egy 170cm-es 18 év alatti lány ideális testsúlya: 66.5 kg


NÉzz egy kicsit kalkulátorba körbe! Komolyan mondom olyan vagy mint én fiatalon! Butus! Jó vagy így.

2012. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,észrevettem.:)) Én nem vagyok ez a nagyon pasizós típus, szóval még ráérek. De azért kíváncsi vagyok. Csak sajnos a mi osztályunkban is sokáig így volt,hogy husis voltam mindig is(bár mondjuk 2 éve sokkal pufibb voltam meg ducibb) sokat fogytam azóta de még mindig piszkáltak tavaly,hogy kövér bálna. De idén már egyáltalán nem piszkálnak,sőt, tök jól kijövök a fiúkkal.:) De majd ha megyek gimibe akkor elég rossz lesz ha mondjuk megtetszik egy fiú azért nem fogok tetszeni neki mert van rajtam egy kis felesleg? Bár ki tudja,lehet addigra már leadom a hasamról is a felesleget.:) De sokan azt mondják rám,hogy vékony vagyok, de valószínű azért mert ha mondjuk a combom lenne nagy meg a fenekem akkor feltűnőbb lenne,hogy kicsit husisabb vagyok. De a hasamat eltudom takarni, és igazából már nem vészes, csak akkor ha ülök.:SS
2012. jan. 10. 20:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Már töltöttem kalkulátort :) De sokan azt mondják,hogy hülyeség. Mert valakinek azért több a súlya, mert erősebb a csontozata, vagy valakinek a 60 kg azért 60 kg mert magas.:)
2012. jan. 10. 20:04
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán akartok válaszolni.:) Még egy olyan válasz se jött,ami a kérdésemre megfelelne....

De azért köszi mindenkinek,aki eddig írt. Kivéve az elsőnek.

2012. jan. 10. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek.

Szerintem egy lány/nő akkor szép, ha van alakja, és nem olyan, mint egy pálcikaember.

Na meg van rajta mit fogni:)

16/f

2012. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na végre valaki:), köszi a választ!:)
2012. jan. 10. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!