Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak féltékeny vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékeny vagyok, vagy jogosan érzem elhanyagolva magam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hónapban nem sikerült a barátnőmmel semmilyen közös programra eljutni, még egy kávét sem ittunk meg sehol. Általában valamelyikünknél voltunk, és filmeztünk, meg szeretkeztünk.


Ő viszont többször elment a barátnőivel bulizni, egyszer még Németországba is kiment több napra, hogy meglátogassa egy barátnőjét. És amikor elment, akkor általában reggeli után elküldöd, és másnap estig nem akart látni, mondván, jobban szeret egyedül másnaposságot heverni. De én ezt nem bírtam ki, és ebből rengeteg konfliktusunk volt. Közben nekem vizsgaidőszak is volt, kb. 8 vizsgával, de neki csak egyetlen egy volt. Ráadásul nem egy városban tanulunk.


Jogosan éreztem, hogy elhanyagol, vagy csak féltékeny vagyok rá, mert nem velem volt?


24/F


2013. febr. 15. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet, de ezt te érzed jobban. Nem tudjuk hogy viselkedik amikor veled van.


De az biztos, hogy nincs gond azzal, ha a barátnőivel akar lenni. Te is biztos járkálsz erre-arra a haverokkal, ez természetes.

2013. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!