Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm már többször nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm már többször nekem esett és szétkarmolta az arcomat és volt hogy egy másik lányt is megvert mert féltékeny?! Én adtam neki egy sallert de még az ő szülei akarnak fel jelenteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt soha nem adtam okot félrékenységre de ő nagyon féltékeny típus.Volt hogy anyám elött esett nekem..anyám meg szereti őt és mindig is nagyon kedvelte ennek ellenére.Egyszer úgy meg karmolta az arcomat hogy egy heg maradt rajta.Aztán egyszer beszélgettem egy másik lánnyal,régóta ismertem és nem úgy közeledtem feléje.Egyszer csak oda lépett és elkezdte ütni ökköllel a másik láby fejét.Akkor elszakadt a cérna nálam is és adtam neki jó pár pofont miután nekem is nekem esett.Bőgve ment haza és áldotzatként állította be magát otthon,mintha ő jó kislány lenne,Holott ezekről a szüleinek sejtése sem volt.Aztán felhívták a szülei anyámat hogy felfognak jelenteni,anyám közölte hogy sok mindent nem mond el akkor ezek szerint otthon a lányuk,mivel elég sokszor nekem esett..
2013. febr. 9. 12:45
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném hogy soha nem csaltam meg!Se őt és más lányt sem!
2013. febr. 9. 12:48
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki. ez csak rosszabb lesz,hidd el....
2013. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a lányt és ne félj a feljelentéstől, úgysem fognak semmit sem csinálni, a lány nem szenvedett a pofontól maradandó sérüléseket, de te viszont igen, mert megmaradt a nyoma.

Igaz hogy lányt nem ütünk, de ez már durva volt azért és ez önvédelemnek minősült, meg amúgysem látta ezt senki a másik lányon kívül szerintem, és ha ő is elmondja hogy bántotta akkor már ellene fordul a rendőrség, hogy akkor ez hogyan is volt.

2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis p*csa, azt hiszi hogy mindenkit bánthat, de őt meg nem bánthatják.
2013. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rosszabb lesz.

Mondd meg a lány szüleinek, hogy akkor bocsánat, soha a büdös életbe többet 50 méternél jobban meg nem fogod közelíteni. De te is feljelented őt, ha legközelebb a közeledbe megy.

2013. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, hogy van tanúd a jogos önvédelemre.
2013. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol szedted össze ezt az idegbeteg luvnyát? -Szabadulj meg tőle,sok normális csaj van.
2013. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig vele vagy?
2013. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon szeretem.Amikor nem ilyen akkor mindent megtesz nekem.Egyszer csak bekattanik nála valami és mind aki nem normális.Ha éppen normális és nincs kattanása akkor mindent meg tesz nekem.Volt hogy sírva térden borulva könyörgött nekem hogy mindennél jobban szeret..ku.rva sz@r ez így.
2013. febr. 9. 13:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd beteg
2013. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!