Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találhatnám fel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám fel és szedhetném fel az expasim utánzatát?

Figyelt kérdés

Már mindent megtettem hogy elfelejtsem, de egy reménytelen nyomorék vagyok és 5 év alatt sem sikerült.

Le se kakkantott, csak lelki szemetesnek voltam jó, de amúgy meg jófej volt és nem lett volna sz@r, ha szeretett volna.

Szóval most eldöntöttem, hogyha már akárkivel kezdtem eddig senkivel nem működött, mert azt akarom hogy úgy nézzen ki meg olyan humora legyen mint neki, akkor egy másolat-pasit keresek.

Nem kell nagy szépségre gondolni, hasonlít Mr. Bean-re, és olyasmi fintorokat vág, ezt imádom benne :D

Szerintetek, mit tehetnék hogy találjak valami ilyen srácot?


2013. febr. 16. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tehát neked egy ronda pasi kell jó humorral?Itt rengetegen vannak
2013. febr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

5 ev utan meg mindig az expasid utan sovarogsz?

Szerinted ez majd segit?

Nezz szet tarskeresokon, ott kep alapjan valogathatsz kedvedre valot.

2013. febr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de jót vidultam. Ilyennel még nem futottam össze.
2013. febr. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de az nem mindegy hogyan ronda!

sok "ronda" pasival randiztam meg esélyt adtam de rájöttem hogy olyan típusú "rondának" kell lennie különben nem fogok tudni vele lenni.

vagyis bitangnagy barna szemei legyenek egymástól távol, meg barna haja... szóval olyan Bean-es, mint egy mopsznak a feje, valami olyasmi :D

szőkeé és kékszemű, az már nemjó :D

2013. febr. 16. 02:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is akarok ilyen "hasonlatpasit", habár lehet egyszerűbb lenne teljesen elfelejteni...

Ugye nincs két egyforma ember, szóval ez nem túl reális, de biztos találsz majd valakit akivel jól érzed majd magad, mondjuk a leírásod alapján inkább olyat, akivel sokkal jobban:D

2013. febr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát azért reménykedek csak van ilyen rá hasonlító, elvégre nem Brad Pitt 2.-t keresem, és az átlagpasikban több van ugyanabból a típusból, mint valami ilyen 10/10-esből.

vagy nem?

2013. febr. 16. 02:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Az exed keresztneve nem M betűvel kezdődik véletlenül? :D
2013. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj, te tényleg nagyon szerencsétlen vagy. A "másolat" pasi hiába fog hasonlítani az exedre, akkor sem lesz 100%-ig ugyanaz, és ugyanúgy hiányérzeted lesz mint amikor mással kezdtél. 5 év után már épp itt az ideje, hogy lezárd ezt az exed-dolgot és újra beleszeress valaki egészen másba. Egyébként szakember felkeresését javaslom minden rosszindulat nélkül, mert szerintem te is érzed, hogy ez nagyon nem normális.
2013. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nincs pénzem meg időm agykurkászokra.

amúgy nem M-betűs.

2013. febr. 16. 15:55
 10/13 A kérdező kommentje:

persze majd szerinted komolyan járni fogok hogy még papírom is legyen róla hogy retardált vagyok :D

köszi, ennyi méltóságom azért még maradt hogy nem

de ha már ennyire javaslod: húzzál te pszichológushoz, mert annál is gondok vannak aki nem bírja elviselni hogy nem tud meggyőzni valakit valamiről (sic: egy Idegent ráadásul!)

:D

2013. febr. 16. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!