Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó meglepetés az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó meglepetés az egy éves fordulóra?

Figyelt kérdés

Most leszünk a barátnőmmel 1 évesek. Én egyáltalán nem vagyok romantikus típus, ő viszont az. Mi legyen a meglepetés számára? Már van tervem: sarok kádunk van, gyertyafényes fürdést szeretnék, de nem tudom mi legyen az ajándék. Az a gáz hogy pénzem nem sok van, mivel ebben a hónapban volt Valentin nap, a szülinapja és most jön az "évforduló", szóval nem engedhetem el magam anyagilag. Előre is köszi a segítséget.

17/F



2013. febr. 16. 03:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Könyv mindig jó. Egy romantikus szerelmes regény esetleg.
2013. febr. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lágy zene,gyertyafény az jó.Esetleg vehetnél vmi finom masszázsolajat,amivel pancsi után kényezteted.Szerintem ez többet ér,mint egy tárgyi ajándék.De azért egy szál rózsa+bonbon járna neki. :)
2013. febr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Moziba is elviheted, valami romantikus filmre a pancsi előtt.
2013. febr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit szólnál, ha valami azzal kapcsolatos ajándék lenne, ahogy összejöttetek? mi például úgy ismerkedtünk meg, hogy a párom tüzet adott nekem egy fesztiválon az egyik sátornál.. gravírozott öngyújtó lesz az évfordulós ajándék, szerintem ez nálunk pl jó ötlet. nálatok nincs valami ötlet erre vonatkozóan esetleg?
2013. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én olyan csináltam a barátomnak hogy kivágtam papírból sziveket és mindegyik hátoldalára írtam egy pár gondolatot vagy idézetet.be voltak számozva.és követnie kellett mig eljutott a konyhába.ott meg volt terítve,és be volt gyertyázva:)) tárgyi ajándéknak meg készítettem egy kirakóst amin a mi közös képünk van(és nem is volt drága)ezt neki kellett ki raknia.és be tudja rakni egy képkeretbe.

18/L

2013. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyesminek örülnék a legjobban :D Egy ilyen romantikus együtt fürdés, utána egy masszázs, aztán esetleg szex :D neekem nem is kéne tárgyi ajándék :D vagy max egy szál valami szép virág, amit szeret :)

szerintem az ilyenek sokkal jobbak mintha csak vennél neki valamit :)

18L

2013. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!