Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha szakitott vrlrm egy fiu mert mar nrm szerelmes belem en meg nagyon?

Figyelt kérdés
Valentin napon szakitott velem.es erdekelne hogy van e remeny h visszaszerezzem ha talan meg egy kicsit szeret .es egy par hinap muova vissza tudnam e szerezni mert ugy szeretem ?es hogy ilyenkor mit csinalnak a fiuk szakitas utan.vagyis ha ok szakitottak ?
2013. febr. 16. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek téged a klubban...velem is szakított a pasim,csak szerdán :/
2013. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es szerinted ujra belem tudna szeretni ha mar kielte magat ?16 eves vagyok es ez az elso kapcsolatom.:'(
2013. febr. 16. 09:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es egy evig es harom honapig voltunk egyutt.es azt mondta h baratok meg lehetunk.de ha azok leszunk akkor ne nyomuljak mert o mar nem tud ugy erezni..es ez annyira fajt .foleg h elotte volt egy hetes szunetunk es remenyt adott azzal h a noveremnek azt irta h imad es h lehet h kitalal vmit valentin napra.es a szunet elott meg osszebujva filmeztunk.annyira nem tudom felfogni h miert.
2013. febr. 16. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Drágám! Véletlenül nem te írtál ki tegnap is ilyen szöveget amihez 8 oldal hozzászólás érkezett? Mert sztem ma sem,és a hát többi napján sem fogsz különb hozzászólásokat kapni mint tegnap...vagy mit akarsz hallani? "Igen,szeret,odáig van érted,próbálkozz,nyomulj rá?" Vagy mégis mit...Ha szeret,keresni fog...én is megszívtam,de az élet megy tovább...
2013. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hét*
2013. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De en voltam.csak az erdekelne h vissza tudnam e szwrezni.es hogy o most mit csinalhat nelkukem ?boldogan folytatja az eletet nelkulem ha mar nem szeret?
2013. febr. 16. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,fogalmam sincs,nem tudok belelátni más emberek gondolataiba...talán 1x meggondolja magát és rá jön,h mégis szeret...de ha már vki bizonytalan egy kapcsolatban...nem biztos,h szakítás után más lesz...adj neki egy kis időt,h átgondolja ezt..
2013. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben :(
2013. febr. 16. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni visszaszerezni. Ha kijelentette, hogy nem szeret és ott is hagyott, akkor azt nyilván nem viccből mondta. Max. szánalomból meg hiányérzetből menne vissza hozzád, de ahhoz könyörögnöd kéne. Ha neked ez így megéri...
2013. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!